۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۳
کد خبرنگار: 1165
کد خبر: 83791697
۰ نفر

برچسب‌ها

اثر ادبی عضو کانون آذربایجان‌غربی در قالب کتاب خاتم منتشر شد

ارومیه- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی گفت: کتاب خاتم، حاوی اثر ادبی معصومه علیزاده صدقیانی عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز شماره ۲ ارومیه توسط دفتر نشر فرهنگ اسلامی منتشر شد.

جواد زاهدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: «یک قدم مانده به خورشید» عنوان اثر عضو مرکز شماره ۲ کانون ارومیه به عنوان برگزیده چهارمین دوره جشنواره ملی خاتم در کتابی با همین عنوان منتشر شد.

وی اضافه کرد: این کتاب حاوی ۲ اثر برگزیده چهارمین فراخوان جشنواره ملی خاتم بوده که برگرفته از ویژگی‌های شخصیتی و سیره حضرت رسول اکرم (ص) و در راستای آشنایی کودکان و نوجوانان باسیره و روش زندگی این پیامبر (ص) است.

وی بیان کرد:  این کتاب با توجه با توجه به نیازهای مخاطب و شرایط امروز جهان، مستند به اسناد و روایات معتبر است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی گفت: دومین سال متوالی است که آثار اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان در این جشنواره ملی برگزیده و آثار آنها در قالب کتاب خاتم منتشر می‌شود.

زاهدی بیان کرد: سال گذشته نیز آیین رونمایی از کتاب «پیامبر رحمت» آثار برگزیده سه عضو نوجوان دختر از مرکز شماره ۲ کانون اورمیه به نام‌های معصومه علیزاده صدقیانی، دنیا احمدی بابوری و سپیده شیخ‌لو با حضور ۲ تن از نویسندگان برجسته کشوری (طاهره ایبد و مجید قیصری) و جمعی از مسوولان استان در چهارم تیر ماه ۹۸ برگزار شد.

به گزارش ایرنا آثار جشنواره خاتم برگرفته از ویژگی‌های شخصیتی و سیره حضرت رسول اکرم (ص) به‌عنوان الگو با توجه به نیازهای مخاطب و شرایط امروز جهان و مستند به اسناد و روایات معتبر عنوان شده بود.

آیین پایانی این جشنواره هم‌زمان با عید سعید مبعث سال گذشته برگزار شده بود.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با محوریت فعالیت‌های فرهنگی و هنری مشغول ارائه خدمات به این قشر است.

۲۳ مرکز ثابت و ۱۰ مرکز سیار، روستایی و پستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آذربایجان‌غربی فعالیت‌های متنوع فرهنگی، هنری، ادبی، دینی و علمی را در قالب ۴۰ نوع برنامه با محوریت ترغیب کودکان و نوجوانان به مطالعه کتاب ارائه می‌کنند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی با ۶۰ هزار نفر عضو مشغول ارائه خدمات به کودکان و نوجوانان این استان مرزی است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =