۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۵۷
کد خبرنگار: 1307
کد خبر: 83791675
۰ نفر

برچسب‌ها

کشتی‌گیران کرمانشاهی نفتی می‌شوند

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه اعلام کرد: پس از رایزنی‌های مختلف، کشتی‌گیران کرمانشاهی با حمایت وزارت نفت در رقابت‌های لیگ برتر حضور پیدا خواهند کرد.

صابر رحیمی روز دوشنبه با تاکید بر اینکه در تدارک حضور قدرتمند در رقابت های آتی لیگ برتر کشتی هستیم، به خبرنگار ایرنا گفت: به دنبال میزبانی های شایسته کرمانشاه در عرصه کشتی و پیگیری های استاندار در بهمن ماه سال ۹۸، وزیر نفت با حمایت از کشتی کرمانشاه برای حضور در رقابت های لیگ برتر موافقت کرد.

به گزارش ایرنا، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه پیش از این اعلام کرده بود که وزارت نفت ۱۰ میلیارد تومان به منظور توسعه اماکن ورزشی در استان کرمانشاه اختصاص داده است.

رحیمی افزود: بدون شک حضور قدرتمندانه کرمانشاه در عرصه لیگ برتر کشتی ایران علاوه بر گرم کردن تنور این رقابت‌ها می تواند در توسعه کشتی کرمانشاه در ابعاد مختلف نیز تاثیرگذار باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر اینکه حضور ورزشکاران کرمانشاه در مسابقات آینده لیگ های کشوری پررنگ می‌شود، اظهارداشت: با پیگیری های استاندار کرمانشاه یکی از شرکت های خصوصی فعال در سطح استان به صورت رسمی برای حمایت از تیم های والیبال و فوتبال اعلام آمادگی کرده است.

رحیمی با بیان اینکه نام این شرکت خصوصی پس از قطعی شدن حضور در لیگ ها اعلام خواهد شد، گفت: براساس هماهنگی های انجام شده با سرمایه گذار در فصل آینده رقابت های لیگ‌های دست یک والیبال و فوتبال نمایندگان استان کرمانشاه نیز به زمین خواهند رفت.

به گفته مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، میزان حمایت مالی این سرمایه گذار از تیم های ورزشی کرمانشاه در نشست های آتی مشخص خواهد شد.

رحیمی توضیح داد: در طول سال های گذشته کرمانشاه از داشتن تیم در لیگ های فوتبال و والیبال محروم بود از این رو حضور این حامی اقدام مثبتی برای ورزش استان محسوب می شود.

وی تصریح کرد: تمام زیرساخت ها و امکانات لازم به منظور میزبانی از لیگ های فوتبال و والیبال در استان کرمانشاه فراهم است و هیچ مشکلی در این زمینه احساس نمی شود.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای ۳۴ شهر و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا است.

اخبار مرتبط