اعمال محدودیت‌های ترافیکی عید فطر در جاده‌های اردبیل - سراب

اردبیل - ایرنا - فرمانده پلیس راه اردبیل - سراب از اعمال محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات عید فطر در جاده‌های اردبیل ، سراب خبر داد.

سرهنگ فخرالدین اصغری روز دوشنبه در جلسه شورای ترافیک نیر اظهارداشت: در تعطیلات عیدفطر طرح تشدید کنترل ترافیک در جاده اصلی اردبیل به سراب با حضور تیم‌های محسوس و نامحسوس اجرا خواهد شد.
وی گفت: این محدودیت‌ها برای افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایط نقلیه در راه‌های ارتباطی استان اعمال می‌شود.
وی افزود: با رانندگان هنجارشکن بدون اغماض برخورد خواهد شد و و این طرح بمنظور پیشگیری از وقوع تصادفات دلخراش اجرا می‌شود.
اصغری گفت: سرعت و سبقت غیرمجاز، نبستن کمربند ایمنی، جابجایی مسافر در کامیونت و وانت و حمل مسافر اضافه از خطوط قرمز پلیس در روزهای تعطیل است
وی تشریح‌کرد: با توجه به روزهای تعطیلات پایانی ماه مبارک رمضان، بسیاری از مردم قصد سفر به استان‌های همجوار را دارند که به منظور رفاه بیشتر و پیشگیری از ایجاد ترافیک، ترددها در این محورها با محدودیت انجام می‌شود. 
طاهر براتچیان ،معاون فرماندار نیر هم در این جلسه از افزایش اتوبوس‌های بین‌شهری خبر داد.
وی با بیان این که اصلاح و بهسازی نقاط حادثه‌خیز بطور جد در دستور کار مسوولان امر بویژه شورای ترافیک قرار بگیرد ،گفت: باید از همه ظرفیت‌های شهرستان در راستای آرام‌سازی، بهسازی و رفع مخاطرات نقاط حادثه‌خیر بخوبی استفاده شود.
شهرستان نیر در ۳۰ کیلومتری شرق اردبیل و در مسیر جاده ترانزیتی استان‌های اردبیل و آذربایجان‌شرقی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =