سلامت نیروهای آموزش و پرورش تهران سنجش می‌شود

شهرری - ایرنا - معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران از انجام آزمایش های کلینیکی همکاران آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد و گفت: توجه به حفظ سلامت و نشاط همکاران از وظایف معاونت سلامت و تربیت بدنی است .

الهه حسن پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اهمیت سلامت فرهنگیان در محیط کار و جامعه اظهار داشت: آزمایشات کلینیکی جهت چکاپ سلامت همکاران به صورت هر ۶ ماه یکبار انجام گرفته و وضعیت سلامت همکاران مورد سنجش قرار می گیرد.
وی افزود: پس از انجام آزمایشات ،مطالعه بر روی همکاران صورت گرفته و با توجه به نتایج آزمایشات بسته های بهداشتی و توصیه های تغذیه ای مورد نیاز به آنان ارائه می شود.
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران با تاکید بر اینکه پس از انجام آزمایشات تفسیر برگه نتیجه آزمایش توسط پزشک صورت می گیرد، اظهار داشت: فرهنگیان در این آزمایشات از نظر سن و بیماری های واگیر و غیر واگیر مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نیاز به خدمات مشاوره ای و درمانی به پزشکان متخصص ارجاع می شوند.
این مسئول یادآور شد: همچنین با توجه به اپیدمی کوید ۱۹ و رایزنی های صورت گرفته ، آزمایش سرولوژی کوید ۱۹ (IGG& IGM ) برای تیتر آنتی بادی کرونا ویروس به شکل داوطلبانه از همکاران به عمل آمد.

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران شامل فیروزکوه، دماوند، رودهن، پردیس، شهرری (ری یک و ۲)، پاکدشت، پیشوا، ورامین، قرچک، کهریزک، فشافویه، چهاردانگه، جوادآباد، اسلامشهر، رباط کریم، شهریار، ملارد، شهر قدس، بهارستان (یک و۲) است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =