دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی در حوزه اطلاع رسانی رده‌بندی می‌شوند

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: دستگاه‌های اجرایی استان در حوزه اطلاع رسانی با هدف ارزیابی و ارتباط با رسانه‌ها رده‌بندی می‌شوند.

بهروز اکرمی روز دوشنبه در دهمین نشست شورای اطلاع رسانی استان مرکزی گفت: دبیرخانه شورای اطلاع رسانی استان در سال ۹۹ با همراهی و بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها نسبت به تدوین شاخص‌های ارزیابی دستگاه‌های اجرایی اقدام کند.

وی اظهار داشت: نظرسنجی از اصحاب رسانه، مطبوعات، خبرگزاری‌های برای تشریح وضعیت ارتباطات دوسویه رسانه‌ای و نشست با شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان در راستای ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های استان انجام شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: نباید اطلاع رسانی فقط به سمت اخبار مربوط به حوزه کرونا باشد و به ذهن متبادر شود که سایر بخش‌ها غیرفعال است.

اکرمی افزود: باید عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی در قالب شاخص تعریفی و از اعمال سلیقه در ارزیابی‌ها خودداری شود.

وی اظهار داشت: این شاخص‌ها توسط صدا و سیما، خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها به دبیرخانه شورای اطلاع رسانی ارایه شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: لازم است شاخص ارزیابی دستگاه‌های اجرایی در حوزه اطلاع رسانی تدوین تا در سال جاری به همه دستگاه‌ها اعلام شود.

اکرمی افزود: دستگاه‌های اجرایی موظف هستند اطلاع رسانی در حوزه کاری خود را تعطیل نکنند و اطلاع رسانی باید شفاف و مستمر باشد و لازم است برخی مطالب حتی به دفعات تکرار شود تا همگان از آن به دستی مطلع شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: جریان شفاف اطلاع رسانی در استان مرکزی نباید به بهانه کرونا تعطیل شود و مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف به پاسخگویی به افکار عمومی و رسانه‌های استان هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =