۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۲۹
کد خبرنگار: 1245
کد خبر: 83791313
۰ نفر

برچسب‌ها

جنبش نُجَباء ترویج همجنس‌بازی در بغداد را شنیع خواند

بغداد - ایرنا - «نصر الشمری»، سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء در پیامی توئیتری با اشاره به اهتزار پرچم همجنسگرایان در برخی سفارتخانه ها در بغداد، به ترویج این عمل شنیع توسط نمایندگان اتحادیه اروپا در عراق به شدت اعتراض کرد. 

به گزارش روز دوشنبه دفتر رسانه ای نجباء، الشمری در این باره نوشت: با توجه به ماده دوم قانون اساسی عراق مبنی بر اینکه اسلام دین رسمی کشور است، خواستار موضع‌گیری رسمی دولت و پارلمان علیه اقدام نمایندگان اتحادیه اروپا در برافراشتن پرچم همجنس‌بازان در بغداد، شهر علماء و اوصیاء آن‌هم در ماه مبارک رمضان و شب قدر هستیم.
وی افزود: در غیر این‌ صورت ملت عراق باید صدای اعتراض خود را بلند و در این زمینه اعلام موضع کرده و مانند کسی رفتار کنند که برای محاسبه روز قیامت آماده می‌شود. 
سخنگوی النجباء مضرات سکوت در برابر این حرکت بی‌شرمانه را بی‌شمار خواند و اظهار کرد: حسرت فردا در قبال سکوت امروز منفعتی نخواهد داشت.
گفتنی است دفتر اتحادیه اروپا و سفرای انگلیس و کانادا در اقدامی گستاخانه روز گذشته (یکشنبه) پرچم همجنس‌بازان را در بالای ساختمان های خود در بغداد پایتخت عراق برافراشتند؛ اقدام موهنی که با واکنش شدید شخصیت ها، گروه‌های سیاسی و مردمی عراق مواجه شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha