هیچ عاملی نمی‌تواند سبب فراموشی آرمان فلسطین شود

تهران- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: روز قدس، روز فریادخواهی ملت‌های مسلمان علیه ظلم و ستم رژیم اشغالگر قدس است و هیچ عاملی باعث نمی‌شود که آرمان فلسطین به فراموشی سپرده شود.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا با تاکید بر اینکه روز جهانی قدس تعطیل شدنی نیست، افزود: درست است که امسال برنامه میدانی روز جهانی قدس برگزار نمی‌شود ولی آرمان فلسطین همواره زنده است و شیوه مبارزه با رژیم اشغالگر قدس از فضای حقیقی به فضای مجازی منتقل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پیش از این قرار بود مراسم روز جهانی قدس در استان تهران به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به صورت رژه خودرویی برگزار شود اما با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته در سراسر کشور و نیز اعلام زمان سخنرانی رهبر معظم انقلاب در ساعت ۱۲ روز جمعه، برنامه رژه خودرویی نیز برگزار نخواهد شد.

وی تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، هیچ برنامه میدانی ویژه روز جهانی قدس در استان تهران برگزار نخواهد شد تا مردم از بیانات رهبر معظم انقلاب که خطاب به تمامی آزادیخواهان جهان ایراد خواهد شد، استفاده کنند.

محمودی با تاکید بر این که روز جهانی قدس تعطیل شدنی نیست، اظهار کرد: درست است که امسال برنامه میدانی روز جهانی قدس برگزار نمی‌شود ولی آرمان فلسطین همواره زنده است و شیوه مبارزه با رژیم اشغالگر قدس از فضای حقیقی به فضای مجازی منتقل می‌شود.

وی افزود: امروز بهترین زمان برای استفاده از فضای مجازی برای مقابله با رژیم اشغالگر قدس است، تمامی فعالان فضای مجازی و افرادی که در این حوزه، از تخصص و دانش کافی برخوردارند می‌باید با انتشار مطالبی در خصوص واقعیت‌های رژیم اشغالگر قدس، تعریف «هشتگ» با موضوع آرمان فلسطین و بارگذاری مطالب مربوط به مظلومیت مردم این دیار، به این مبارزه مقدس ادامه دهند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: تعطیل شدن برنامه‌های میدانی روز جهانی قدس، نه تنها از شکوه مبارزه با رژیم اشغالگر قدس نمی‌کاهد که قطعاً فضای جدید بین‌المللی به ویژه با سخنرانی رهبر معظم انقلاب که برای نخستین بار خطاب به تمامی آزادیخواهان جهان انجام می‌شود، باز شده و این مبارزه به جبهه‌ای بین‌المللی در مقابله با اسرائیل غاصب تبدیل می‌شود.

امام خمینی(ره) در روز ۱۳ رمضان ۱۳۹۹ هجری قمری مطابق ۱۶ مرداد ۱۳۵۸ در پیامی خطاب به مسلمین ایران و جهان، آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نامیدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha