۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۹:۰۰
کد خبرنگار: 2502
کد خبر: 83791197
۰ نفر

برچسب‌ها

سرنوشت لیگ بسکتبال چین مشخص‌ می‌شود

تهران- ایرنا- اسطوره سال‌های دور بسکتبال چین و رییس کنونی لیگ این کشور اعلام کرد سه رویکرد برای ادامه رقابت‌های لیگ این کشور در حال بررسی است.

لیگ بسکتبال چین هنوز ادامه پیدا نکرده و بازیکنان و تیم ها بلاتکلیف هستند. پس از اینکه کشور چین از حالت قرنطینه کامل درآمد CBA تاکید کرد که مسابقات در ماه می ادامه پیدا می کند اما اکنون از میانه این ماه نیز گذشته ایم و اتفاقی نیفتاده است.

چینی ها اعلام کرده اند شروع مسابقات ورزشی احتمال شیوع دوباره ویروس کرونا را زیاد می کند و به همین دلیل هنوز زمان آغاز رقابت ها را اعلام نکرده اند.

یائو مینگ ستاره سال های نه چندان دور بسکتبال چین و مرد اول این رشته در کشورش که ریاست لیگ بسکتبال چین را نیز برعهده دارد در مصاحبه ای شرایط ادامه رقابت ها را اعلام کرده است. او تاکید داشته که سه رویکرد در حال بررسی است.

مینگ به رسانه ها گفته است: اولین رویکرد این است که ما مسابقات را طبق همان زمانبندی از پیش تعیین شده آغاز کنیم که این موضوع ریسک زیادی دارد. دومین رویکرد این است که زمان جدیدی تعیین کنیم و تعداد رقابت ها را کاهش دهیم تا لیگ به پایان برسد.

وی درباره سومین رویکرد نیز گفته است: در سومین حالت باید زمان جدیدی اعلام کنیم و به طور مستقیم وارد مرحله پلی آف شویم و تیم ها با رده بندی کنونی خود در مرحله پلی آف شرکت کنند و مسابقه بدهند. نکته اینجاست که مسابقات در هر حالت بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.

هم اکنون بسیاری از بازیکنان و تیم ها بلاتکلیف هستند. حامد حدادی ستاره تیم ملی کشورمان نیز این روزها در چین و منتظر شروع مسابقات است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha