رییس پلیس آگاهی کرمانشاه معرفی شد

کرمانشاه- ایرنا- سرهنگ «پرویز نظری» به عنوان رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه معرفی و از سرهنگ «محمدرضا امیری» رییس سابق این مجموعه قدردانی شد.

سردار «علی اکبر جاویدان» فرمانده انتظامی کرمانشاه در این مراسم که عصر یکشنبه در سرسرای جلسات ستاد انتظامی استان برگزار شد، از پلیس آگاهی به عنوان یکی از کاربردی ترین و کلیدی ترین پلیس های تخصصی در سطح ناجا یاد کرد و گفت: گستردگی حوزه کاری این پلیس به گونه ای است که کارکنان آنها در طول سال ماموریت های زیادی را انجام می دهند.

وی با بیان اینکه کاراگاهان پلیس آگاهی نقش بسیار مهمی در تامین امنیت جامعه و مقابله با مجرمان و افراد خلافکار دارند، افزود: بسیاری از جرایم ریز و درشت توسط کارکنان زحمتکش این پلیس کشف و اقدامات لازم بعدی صورت می گیرد.

سردار جاویدان همچنین با بیان اینکه پلیس آگاهی کرمانشاه از لحاظ توان و مهارت کارکنانش جایگاه بسیار خوبی در کشور دارد، افزود: در سال های اخیر نیروهای این مجموعه توانسته اند ماموریت های محوله را بخوبی اجرا و برای امنیت بخشی و مبارزه با اشرار و قاچاقچیان شهدایی نظیر «کوروش حاجی مرادی» و «پویا علی محمدی» را نیز تقدیم کرد.

فرمانده انتظامی کرمانشاه ادامه داد: یکی از مهمترین برنامه های پلیس آگاهی استان طی سال های اخیر مبارزه با پدیده قاچاق بود که با اهتمام رییس و کارکنان آن، سال گذشته شاهد رشد ۳۵ درصدی کشفیات بودیم.

وی همچنین با قدردانی از سال ها تلاش مجاهدانه و خستگی ناپذیر سرهنگ محمدرضا امیری در مسند رییس پلیس آگاهی استان، گفت: وی در طول این سال ها همواره شرافت و خدمت به خلق را پیشه خود قرار داده بود تا امروز با نیک نامی این پست را تحویل شخص دیگری دهد.

سردار جاویدان همچنین از سرهنگ پرویز نظری رییس پلیس آگاهی جدید انتظامی استان نیز به عنوان فردی باتجربه، کاردان و کارآزموده یاد کرد که با کمک دیگر همکارانش می تواند منشاء خیر و برکت برای مجموعه ناجا و مردم کرمانشاه باشد. 

سرهنگ امیری به افتخار بازنشستگی نایل آمد و سرهنگ نظری نیز از کارکنان پلیس آگاهی کرمانشاه با پیشنهاد فرمانده انتظامی استان و تایید فرمانده ناجا به عنوان رییس جدید این مجموعه انتخاب شد.