۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۹:۴۱
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 83790853
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۰۰ بسته معیشتی برای بیماران خاص کرمان تهیه شد

کرمان - ایرنا - ۳۰۰ بسته حمایتی برای بیماران خاص و نیازمندان آسیب‌دیده از کرونا در استان کرمان در قالب رزمایش همدلی و احسان و پویش همت جوانانه، کمک مومنانه تهیه شده که از امروز (یکشنبه) توسط انجمن آوای فرشتگان امید کارمانیا بین نیازمندان این استان توزیع می‌شود.

آیین توزیع بسته‌های معیشتی برای کمک به بیماران خاص روز یکشنبه با حضور جمعی از مسئولان و دست‌اندرکاران در سالن شهید نصرالهی برگزار شد.

سومین مرحله توزیع بسته‌های معیشتی با همکاری اداره‌کل ورزش و جوانان و سازمان‌های مردم‌نهاد امروز در استان کرمان به مرحله اجرا در آمد و در مرحله نخست این کمک‌ها ۳۰۰ بسته، مرحله دوم یکهزار و امروز در سومین مرحله تعداد ۳۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان آسیب‌دیده از کرونا و افرادی که با شیوع این ویروس بیکار شدند، توزیع می‌شود.

توزیع هوشمندانه بسته‌های معیشتی بین نیازمندان کرمان

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: برخی نیازمندان طی ماه‌های گذشته و همزمان با شیوع ویروس کرونا نیاز به کمک بیشتری پیدا کردند و پیش از این شرایط دارای شغل و حقوق و مزایایی بودند که در بین مربیان ورزشی و ورزشکاران نیز این آسیب‌دیدگان وجود دارند.

میثم پاریزی ادامه داد: در این خصوص روند توزیع کمک‌های معیشتی بین نیازمندان باید بسیار هوشمندانه باشد و در حفظ شان و منزلت افراد دقت کرد.

وی بر لزوم رعایت اصول هم‌پوشانی در عرصه خدمت‌رسانی، نیازسنجی و شناسایی نیازمندان واقعی تاکید کرد و گفت: دست اندرکاران توزیع اقلام معیشتی باید از موازی‌کاری پرهیز کنند.
پاریزی از جوانانی که صادقانه به یاری نیازمندان شتافتند، از انجمن آوای فرشتگان امید کارمانیا با فعالیت در حوزه بیماران خاص و تمامی افرادی که در توزیع بسته‌های معیشتی مشارکت کردند، تشکر و قدردانی کرد و گفت: تلاش مجموعه اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمان، مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان و حمایت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در کمک به نیازمندان این استان ستودنی است.

۲۵ هزار بسته معیشتی مشارکتی در کرمان توزیع می‌شود
معاون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان کرمان نیز گفت: ریاست این ستاد تدابیری در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش همدلی و احسان و کمک به نیازمندان و افراد آسیب دیده از ویروس کرونا اندیشیدند.

عباس پورعلی‌محمدی ادامه داد: در این خصوص یک میلیون بسته معیشتی در سراسر کشور توزیع می‌شود که سهم استان کرمان ۲۵ هزار بسته می‌شود که با کمک گروه‌های جهادی و سمن‌ها در حال توزیع است.

وی افزود: ابتدا بنا بود سمن‌ها و گروه‌های جهادی در این اقدام مشارکت داشته باشند که این طرح با دستور ریاست ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) در مرحله نخست به‌صورت رایگان از سوی ستاد اجرا می‌شود.

معاون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان کرمان تصریح کرد: مرحله دوم این کمک‌ها نیز در ایام عید فطر به صورت مشارکتی با گروه‌های جهادی و سمن‌ها اجرا می‌شود و در خرید و تامین این اقلام با آنان مشارکت می‌کنیم.

وی تاکید کرد: هدف ما کمک به اقشار آسیب دیده جامعه است، به‌گونه‌ای که به حیثیت افراد لطمه‌ای وارد نشود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =