زمان نام نویسی مدارس شاهد در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد زمان نام نویسی مدارس شاهد در این استان برای سال تحصیلی ۱۴۰۰ - ۱۳۹۹ را اعلام کرد.

هادی زارع پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این نام نویسی ویژه دانش آموزان پایه های اول ابتدایی، هفتم دوره متوسطه اول و دهم دوره متوسطه دوم است. 

وی افزود: زمان این نام نویسی برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی کهگیلویه و بویراحمد از یک تا ۱۷ خردادماه امسال خواهد بود.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دانش آموزان پایه هفتم دوره متوسطه اول این استان از یک تا ۱۴ تیرماه امسال برای نام نویسی در مدارس شاهد استان اقدام کنند. 

زارع پور عنوان کرد: زمان نام نویسی در مدارس شاهد کهگیلویه و بویراحمد برای دانش آموزان پایه دهم دوره متوسطه دوم این استان نیز از پنج تا ۲۱ تیرماه امسال است. 

وی ابراز داشت: دانش آموزان متقاضی تحصیل در مدارس شاهد کهگیلویه و بویراحمد می توانند از طریق سامانه ملی «سجا» به نشانی اینترنتی saja.medu.ir اقدام به نام نویسی کنند.

زارع پور گفت: خانواده ‌شهدا، جانبازان، ایثارگران و متقاضیان آزاد برای تحصیل در مدارس شاهد کهگیلویه و بویراحمد نام نویسی می شوند.

افزون بر ۱۶۱ دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد تحصیل می کنند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =