۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۵۹
کد خبرنگار: 999
کد خبر: 83790313
۰ نفر

برچسب‌ها

۶ میلیارد ریال کالای قاچاق در مرزهای کردستان کشف شد

سنندج‌ - ایرنا - فرمانده مرزبانی کردستان گفت: در ۴۸ ساعت گذشته ۶ میلیارد و ۷۲۷ میلیون ریال کالای قاچاق در مرزهای استان کشف شد.

سردار علیرضا مرزبانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای طرح انسداد مرز و جلوگیری از ورود و خروج کالای قاچاق، مرزبانان این فرماندهی طی ۴۸ ساعت گذشته توانستند در چهار عملیات جداگانه دقیق و برنامه‌ریزی شده، مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق را کشف کنند.

وی افزود: در جریان این عملیات‌ها مرزبانان ۹۹۰ ثوب البسه ضد کرونا، سه هزار و ۳۰۰ عدد پاپوش ایزوله بیمارستانی، ۱۰۴ هزار نخ سیگار، ۳۱ دستگاه تلویزیون ال ای دی، ۸۱ هزار عدد قرص و ۱۲ دستگاه استخراج کننده ارز دیجیتال را کشف کردند.

فرمانده مرزبانی استان کردستان اضافه کرد: کارشناسان ارزش ریالی محموله‌های کشف شده را ۶ میلیارد و ۷۲۷ میلیون ریال برآورد کردند که پس از تشکیل پرونده قضایی تحویل مراجع مرتبط شد.

سردار مرزبانی با بیان اینکه تلاش برای دستگیری متهمان ادامه دارد یادآور شد: حفظ و سلامت از مرز و مقابله با قاچاق اولویتی مهم در مرزبانی استان کردستان است و با متخلفان و سودجویان به شدت و قاطعانه برخورد می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =