۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۰۸
کد خبرنگار: 1188
کد خبر: 83790298
۰ نفر

برچسب‌ها

عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح کمربندی نراق کلید خورد

خمین - ایرنا - عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح کمربندی نراق و تکمیل باند دوم جاده دلیجان به نراق یکشنبه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی، نماینده مردم دلیجان و محلات در خانه ملت، مدیرکل راه و شهرسازی و جمعی مسئولان محلی آغاز شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی در این آیین گفت: عملیات اجرایی این سازه غیرهمسطح و تکمیل دوربرگردان‌های تعریف شده در این طرح به ۹۴ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
« احمد مرزبان » افزود: درصورت تخصیص اعتبار موردنیاز، پیش بینی می‌شود این طرح تا ۲۴ ماه آینده تکمیل و زیربار ترافیک برود.
وی بیان کرد: عملیات اجرایی این طرح عمرانی شامل ۳۰ هزار مترمکعب عملیات خاکی، ۶ هزار و ۲۰۰ مترمکعب اساس و پنج هزار تن آسفالت است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی ادامه داد: پنج هزار تن آسفالت، ۳۴ هزار کیلوگرم آرمارتوربندی و ۴ هزار و ۷۰۰ مترمکعب بتن‌ریزی برای تکمیل این طرح استفاده می‌شود.
مرزبان با اشاره به تکمیل هشت و نیم کیلومتر از باند دوم جاده دلیجان به نراق یادآور شد: عملیات اجرایی سه و نیم کیلومتر باقی‌مانده از باند دوم این جاده نیز امروز آغاز شد.
شهرستان دلیجان واقع در نوار جنوبی استان مرکزی سومین کانون تولیدی و صنعتی استان مرکزی پس از اراک و ساوه است که بیشتر در زمینه تولید عایق های رطوبتی شهرت دارد.
این شهرستان دارای ۲ شهر دلیجان و نراق، بخش مرکزی و دهستان‌های دودهک، هستیجان، جاسب و جوشق است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =