انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد برگزار شد

تهران-ایرنا- معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری الکترونیکی سومین دوره انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشجویی این دانشگاه با حضور ۲۰۱ نامزد خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه دانشگاه آزاد اسلامی،ابراهیم کلانتری گفت: سومین دوره انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت الکترونیکی و همزمان در واحدهای دانشگاهی واجد شرایط سراسر کشور برگزار شد.

وی حضور مدیران مسئول نشریات را در این دوره از انتخابات پرشور و با انگیزه توصیف کرد و افزود: مدیران مسئول نشریات جهت کسب ۱۲۳ کرسی عضویت در کمیته ناظر برفعالیت های نشریات دانشگاه آزاد اسلامی رقابت جدی و تنگاتنگی داشتند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: تکلیف ۷۹ کرسی عضویت در کمیته ناظر بر فعالیت های نشریات در این دوره از انتخابات به طور قطعی مشخص و برای ۴۴ کرسی باقی مانده، ۶۹ نامزد برای کرسی های اصلی و علی البدل برای دور دوم انتخابات در ۳۱ اردیبهشت ماه رقابت خواهند کرد و نتایج اولین دوره این انتخابات در سایت این معاونت قابل مشاهده است.

یادآوری می شود در سه سال گذشته و در دوره تحولی جدید دانشگاه آزاد اسلامی تعداد نشریات دارای مجوز از ۳۴۸ نشریه به ۸۸۰ نشریه ارتقاء یافته و در این مدت دوبار جشنواره سراسری نشریات به میزبانی واحد شهر قدس تهران و واحد شهر کرد برگزار شده است .

همچنین دوره آموزشی مهارت افزایی، معرفت افزایی وشبکه سازی مدیران مسئول نشریات دانشجویی به مدت یک هفته و با استقبال حدود ۴۵۰ نفر از فعالان این عرصه به صورت متمرکز کشوری در واحد قائم شهر برگزار شده است.

چهارمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به همراه کارگاه های آموزشی و توانمندسازی در صورت رفع مشکل بیماری منحوس کرونا در مهرماه سال جاری به میزبانی واحد اصفهان برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش