مجموعه ورزشی طبقاتی شهید دستگردی تهران افتتاح شد

تهران- ایرنا- مجموعه ورزشی طبقاتی شهید دستگردی واقع در منطقه ۱۸ شامگاه شنبه با حضور شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری افتتاح و مورد بهره برداری رسید.

به گزارش روز یکشنبه سازمان ورزش شهرداری تهران، مراسم افتتاح این مجموعه ورزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور پیروز حناچی ‌شهردار تهران ، امیر محسنی مدیر عامل سازمان ورزش و فیاض شهردار منطقه ۱۸ برگزار شد.  

مجموعه ورزشی شهید دستگردی با سه هزار و ۱۰۰ متر مربع زیربنا در چهار طبقه و ۷ سالن ورزشی مجزا در یکی از کم برخوردار ترین محلات جنوب تهران می باشد که به بهره برداری رسید .

همچنین این مجموعه ورزشی با سرمایه گذاری بخش خصوصی و مشارکت سازمان ورزش شهرداری تهران احداث و تجهیز شده که می تواند افزایش سرانه ورزشی شهروندان منطقه ۱۸ تهران را همراه داشته باشد.  

با افتتاح مجموعه ورزشی شهید دستگردی سرانه فضاهای ورزشی ساکنان جنوب غرب تهران به بیش از هفت دهم مترمربع رسید.

گفتنی است که این مجموعه دارای ۷ سالن مجزا ورزشی نظیر ورزش‌های توپی، دارت و تنیس روی میز و همچنین بیلیارد، ایروبیک، سالن ورزش های چند منظوره است.

 "امیر محسنی" مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در این باره برنامه ریزی جهت افزایش مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در توسعه مجموعه های ورزشی پایتخت را به عنوان یکی از راهبردهای جدی در فعالیت های این سازمان برشمرد و گفت: این مجموعه با سرمایه گذاری بخش خصوصی در یکی از محله های جنوبی شهر تجهیز شده و در افزایش سرانه های ورزشی پایتخت نقش آفرین است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها