۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۰۴
کد خبرنگار: 1427
کد خبر: 83789824
۰ نفر

برچسب‌ها

توزیع ۶ هزار پرس غذای گرم و سبد غذایی در چرداول

ایلام - ایرنا - مدیر کمیته امداد چرداول گفت: بیش از ۶ هزار پرس غذای گرم و سبد کالا بین مددجویان تحت حمایت و افراد نیازمند این شهرستان در قالب طرح اطعام مهدوی توزیع شده است.

خدابنده جمشیدزاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با هدف کمک به نیازمندان و افراد تحت حمایت کمیته امداد چرداول تعداد ۴۶۰ بسته معیشتی  به ارزش ۱۶۱ میلیون ریال جهت توزیع در بین اقشار مورد هدف در نظر گرفته شده که در مناطق محروم توزیع شده است.

جمشیدزاده این بسته ها را شامل برنج، روغن، ماکارونی، سویا، قند و شکر عنوان کرد و گفت: این تعداد سبد غذایی توسط خیرین،  نیکوکاران، انجمن های مردم نهاد و موسسات خیریه و کمیته امداد تهیه و توزیع شده اند.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان تا کنون بیش از ۵ هزارو ۵۰۰ غذای گرم در بین خانواده های بی بضاعت توزیع شده است و این روند تا پایان  ماه مبارک رمضان  ادامه خواهد داشت.

 مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) چرداول  اضافه کرد: هم اکنون به طور میانگین روزانه  ۶۰۰ پرس غذای گرم در چرداول بمناسبت ماه رمضان با همت خیرین و نیکوکاران، تشکل های مردمی و موسسات خیریه توزیع  می شود و از خیرین درخواست داریم کماکان در این کار خداپسندانه مشارکت کنند. 

 جمشیدزاده یادآور شد:  ماه مبارک رمضان، ماه نیکوکاری است تا مردم با کمک‌های خود شادی‌ بخش دل‌های نیازمندان باشند و از فرصت مناسب ماه مبارک رمضان باید به خوبی بهره ببریم و  آن چه در توان داریم به ایتام و مددجویان کمک کنیم.

شهرستان چرداول به مرکزیت شهر سرابله در ۳۰ کیلومتری ایلام قرار دارد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =