استاندار سمنان: روابط عمومی‌ها به عرصه مشورتی برای مدیران ورود کنند

سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: واحدهای روابط عمومی و کارکنان آن با انعکاس مطلوب خبرها و دستاوردها در کنار مدیران در عرصه‌های مشورتی و مدیریتی نیز فعالیت کنند.

علیرضا آشناگر روز شنبه در پیامی به مناسبت آغاز هفته ارتباطات و روابط عمومی گفت: مدیران و فعالان روابط عمومی با تولید و انتشار مطالب گوناگون در ارتباط با فعالیت ادارات و دستگاه های دولتی، همواره نقشی غیرقابل انکار در تنویر افکار عمومی و مخابره صحیح اطلاعات برعهده دارند.

وی افزود: روابط عمومی در سال جهش تولید با بیان دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید، علاوه بر افزایش نشاط اجتماعی و امید در جامعه می‌توانند در فرهنگ‌سازی برای مشارکت همگانی در سال جاری نیز نقش آفرینی کنند.

آشناگر ادامه داد: بی شک در سال‌های اخیر با تکیه بر ارتباطات در قالب‌های مختلف، ارتباط مردم و مسوولان افزایش چشمگیری داشته و روابط عمومی‌ها در این مسیر با اطلاع رسانی دقیق، تاثیر شایانی بر افزایش آگاهی در جامعه ایفا کرده اند.

استاندار سمنان تصریح کرد: امروزه با پیشرفت فناوری و نرم افزارهای جدید، ارتباطات و فعالیت روابط عمومی‌ها وارد گام جدیدی شده است و با حضور فعال در فضای مجازی، ارتباطی و افزایش فرآورده های خبری در این بستر، علاوه بر اطلاع رسانی شفاف، روابط عمومی‌ها به عنوان پل ارتباطی مردم و مسوولان قلمداد می شوند.

وی ابراز داشت: به منظور نیل به اهداف عالی روابط عمومی، لازم است تا این مجموعه وزین در دستگاه‌های اجرایی به عنوان مجموعه تشریفاتی و غیرکاربردی قلمداد نشود و کارکنان خدوم و پرتلاش آن با انعکاس مطلوب خبرها و دستاوردها در کنار مدیران در عرصه‌های مشورتی و مدیریتی نیز فعالیت کنند.

استاندار سمنان افزود: اینجانب روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به طلایه‌داران این عرصه که با صداقت و امانت برای اعتلای روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در تلاش هستند، صمیمانه تبریک و شادباش عرض می کنم و سربلندی و عزت ماندگار برایشان آرزومندم.

۲۷ تا ۲ خرداد هفته ارتباطات و روابط عمومی نام دارد که در روز شمار سال ۹۹ به ترتیب شنبه ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و علم، یکشنبه ۲۸ اردیبهشت روز روابط عمومی و فضای مجازی، دوشنبه ۲۹ اردیبهشت روز روابط عمومی و فضای رسانه‌ای، سه شنبه ۳۰ اردیبهشت روز روابط عمومی و مسوولیت اجتماعی، چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت روز روابط عمومی و مدیریت بحران، پنجشنبه یکم خرداد روز روابط عمومی و سلامت و جمعه دوم خرداد روز روابط عمومی و جهش تولید نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha