استاندار البرز : رستوران ها و مراکز اقامتگاهی پس از ماه رمضان بازگشایی می شود

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: با رعایت استانداردهای لازم پس از ماه مبارک رمضان رستوران ها و مراکز اقامتگاهی بازگشایی می شوند.

عزیزاله شهبازی روز شنبه در حاشیه نشست ستاد ملی مقابله با کرونا به ریاست رییس جمهور و با حضور استانداران سراسر کشور که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد افزود: امید است بیمارستان ها و مراکز درمانی از وجود بیماری کرونا خلوت شوند و با توجه به اینکه پژوهشگران و محققان برای تشخیص و درمان گام برمی دارند توفیقات بیشتری در این زمینه حاصل شود.

وی  با بیان اینکه به شیب نزولی مبتلایان به کرونا و مرگ و میر ناشی از آن نزدیک می شویم، ادامه داد: مصوب شد که کنکور سراسری برگزار شود و دانشگاه های سراسر کشور از ۱۷ خرداد فعالیت خود را آغاز کنند.
شهبازی با اشاره به اینکه در  نشست ستاد ملی کرونا با حضور رییس جمهوری و استانداران کشور وضعیت مدیریت کرونا در کشور و مقایسه آن با سایر کشورها بررسی شد، گفت: دراین نشست مقرر شد که با رعایت پروتکل های بهداشتی برای مقابله با کرونا برخی فعالیت ها در سطح کشور و یا نقاط دارای ریسک کمتر از سرگیری شود.
وی افزود: نماز عید فطر در سراسر کشور در مساجد و مراکز روباز برپا می شود و راهپیمایی روز قدس نیز در ۲۱۸ شهرستان کشور که دارای وضعیت سفید هستند با رعایت فاصله گذاری هوشمند برگزار می شود.
استاندار البرز اضافه کرد: در غالب استان های کشور بیماری کرونا مدیریت می شود و مردم همراهی بسیار خوبی در این زمینه دارند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =