امتحانات دانشگاه تهران از پنجم تیرماه آغاز می‌شود

تهران- ایرنا- دانشگاه تهران با اصلاح تقویم آموزشی نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ زمان آغاز برگزاری امتحانات این دانشگاه را پنجم تیرماه اعلام کرد.  

در بخشنامه آموزشی دانشگاه تهران که امروز - شنبه - منتشر شد، آمده است: با توجه به گزارش معاونان آموزشی این دانشگاه، در برخی از پردیس‌ها و دانشکده‌ها، اتمام و پایان برگزاری کلاس‌ها مطابق با تقویم آموزشی فراهم نمی‌شود.

این معاونت دانشگاه تهران اعلام کرد: امتحانات پایان ترم جاری با دو هفته تأخیر برگزار می شود تا آن دسته از همکاران و استادان که به‌طور کامل در زمان مقرر موفق به اتمام کلاس‌های خود نشده‌اند از این بازه زمانی استفاده کنند.
براین اساس تاریخ شروع و زمان‌بندی برگزاری امتحانات دروس عمومی روزهای پنج شنبه پنجم، ۱۲ و ۱۹ تیرماه و سایر دروس نیز از شنبه هفتم  تا چهارشنبه ۱۸ تیرماه خواهد بود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری امروز - شنبه - در نشست ستاد ملی مقابله با کرونا در مورد بازگشایی دانشگاه‌ها اعلام کرد: دانشگاه‌ها به غیر از دانشگاه‌های علوم پزشکی که در حال حاضر هم فعال هستند از ۱۷ خرداد فعالیت خود را برای کارگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها، امتحانات و مواردی که لازم است، آغاز می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =