۸۳ هزار نفر از خدمات توانبخشی جمعیت هلال احمر زنجان بهره‌مند شدند

زنجان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: سال گذشته ۸۳ هزارو ۹۰ نفر از خدمات توانبخشی هلال احمر این استان در بخش‌های مختلف بهره‌مند شدند.

شهرام میرزایی روز شنبه به خبرنگاران اعلام کرد: طی سال گذشته این تعداد مراجعان از خدمات مورد نیاز در بخش‌های ارتوپدی، درمانگاه، فیزیوتراپی، کاردرمانی جسمی، کاردرمانی ذهنی و گفتار درمانی بهره‌مند شده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: بیشترین مراجعان سال گذشته در بخش درمانگاه ۷۸ هزارو ۹۱۴ نفر بوده‌اند که خدمات درمانی در بخش‌های مختلف به آنها ارائه شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان به بخش های مختلف درمانگاه اشاره کرد و گفت: فوق تخصص گوارش اطفال، پزشک عمومی، دندانپزشکی، مامایی، آزمایشگاه و پرستاری در این بخش درمانی فعال است.
میرزایی تاکید کرد: خدمات توانبخشی نیز برای هموطنان در شهرستان های زنجان، خدابنده و طارم به طور مستمر در روزهای هفته بجز روزهای تعطیل برای مراجعه کنندگان ارائه می شود.
وی یادآوری کرد: شهروندان زنجانی می‌توانند روزانه در ۲ نوبت صبح و بعدازظهر با مراجعه به مرکز توانبخشی جمعیت هلال احمر خدمات فیزیوتراپی، کار درمانی جسمی، کاردرمانی ذهنی ، گفتاردرمانی، ارتز، پروتز و کفش طبی را دریافت کنند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: خدمات توانبخشی در شهرستان های خدابنده و طارم نیز در جمعیت هلال احمر فقط  نوبت صبح ارائه می شود.
میرزایی افزود: توانبخشی  بازگرداندن توانایی‌های فرد به حالت حداکثر استقلال است، در توانبخشی هیچگونه دارویی تجویز نمی‌شود و روند بازیافتن توانایی ها تدریجی می باشد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، توانبخشی جمعیت هلال احمر استان زنجان واقع در هنرستان، خیابان سوم شعبان خیابان شهید اول در ۲ نوبت صبح و بعدازظهر و درمانگاه نیز روزانه از ۷:۳۰ تا ۱۲ شب به مراجعان خدمات مورد نیاز را ارائه می دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =