جاده روستای ونایی بروجرد ایمن سازی شد

بروجرد - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد گفت: جاده روستای گردشگری ونایی با هدف کاهش تصادفات ایمن سازی و بهسازی شد.

امین گودرزی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تردد در محور ونایی به عنوان یکی از مناطق گردشگری شهرستان زیاد است، و سالانه تصادفات بسیاری در این مسیر به دلیل دارا بودن پیچ های خطرناک رخ می دهد.

وی اضافه کرد: در همین راستا ایمن سازی این محور به طور ۱۳ کیلومتر شامل شانه سازی، ایمن سازی پرتگاه و حذف پیچ ها در دستور کار قرار گرفت و طی چند روز گذشته انجام شد.

گودرزی اظهار داشت: پیچ ها در این محور سبب شده بودند تا رانندگان در هنگام تردد دید کافی نداشته باشند که با حذف پیچ و سایر اقدامات ایمن سازی، شاهد کاهش تصادفات در این محور خواهیم شد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد با اشاره به اتمام عملیات پروژه پل شهدای دانش آموز(رودکی) گفت: ساخت این پروژه سال ۹۲ آغاز شده و با پیگیری های فراوان تکمیل شده و در روزهای آینده به بهره برداری می رسد.

وی اضافه کرد: پل رودکی به طول ۳۰۰ متر خیابان ۴۵ متری شهرداری را به ۴۵ متری بسیج متصل می کند و با بهره برداری از این پروژه، ترافیک در مسیر رودکی کاهش خواهد یافت.

گودرزی اضافه کرد: خط کشی محور بروجرد به سمت اراک و خرم آباد و همچنین ایمن سازی مسیر بروجرد به سمت اراک از دیگر پروژه های راهداری بوده که در حال انجام است.

روستای ونایی از توابع شهرستان بروجرد است که با توجه به منابع آبی بسیاری و طبیعت زیبا و بکر در بسیاری از فصول سال پذیرای گردشگران است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =