مطالعات میدانی بازنگری طرح جامع گردشگری اردبیل آغاز شد

اردبیل - ایرنا - استاند اردبیل روز شنبه در جلسه بررسی شرح خدمات بازنگری طرح جامع گردشگری استان دستور آغاز مطالعات میدانی و کتابخانه‌ای این طرح را صادر کرد.

اکبر بهنامجو اظهارداشت:‌ باید تمامی ظرفیت‌های استان اردبیل در بخش گردشگری، در اجرای بازنگری طرح جامع گردشگری استان لحاظ شود.
او با اشاره به تدوین طرح جامع گردشگری استان اردبیل در سال ۷۸ تصریح‌کرد: ‌با توجه به توسعه روزافزون حوزه گردشگری  این طرح نیازمند بروزرسانی و انطباق آن با توانمندی‌های بالفعل گردشگری است.
استاندار اردبیل گفت:‌ ‌در این طرح لزوم نیازسنجی و ترسیم چشم‌اندازها و راهبردهای توسعه گردشگری از جمله دغدغه‌های این حوزه است و بازنگری در این طرح می‌تواند به عنوان یک سند بالادستی اساس برنامه‌ریزی‌ها در توسعه استان باشد.
بهنامجو با ابراز خرسندی از مشارکت جهاد دانشگاهی استان به عنوان یک نهاد بومی برای اجرای این طرح بیان‌کرد:‌ تمامی دستگاه‌های اجرایی مرتبط با این موضوع مکلف به همکاری با اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل در این حوزه هستند.
او افزود: با توجه به اینکه گردشگری یکی از محورهای اصلی توسعه استان است نهایت همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی با اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل مورد انتظار است.
در جلسه بررسی شرح خدمات گردشگری بازنگری طرح جامع گردشگری استان اردبیل که با حضور استاندار اردبیل برگزار شد، شرح خدمات این طرح به تصویب نهایی رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =