فراکسیون نمایندگان جنوب کشور اعلام موجودیت کرد

تهران- ایرنا- منتخب مردم کرمان در مجلس‌ یازدهم با اعلام موجودیت فراکسیون نمایندگان جنوب کشور، گفت: هدف از تشکیل این فراکسیون محرومیت‌زدایی از این مناطق با همدلی، وفاق و همراهی دولتمردان است.

«محمد مهدی زاهدی» درباره تشکیل فراکسیون نمایندگان جنوب کشور روز شنبه به خبرنگار سیاسی ایرنا گفت: نمایندگان منتخب استان‌های جنوبی کشور- متشکل از ۸ استان با ۸۳ نماینده- با توجه به محرومیت‌هایی که در جنوب کشور  وجود دارد تصمیم گرفتند که با همدلی و وفاق و همراهی دولتمردان برای محرومیت زدایی از این مناطق تلاش کنند.

منتخب مردم کرمان در مجلس یازدهم افزود: امیدواریم بتوانیم با برنامه‌ریزی برای رفع محرومیت  در این استان‌ها تلاش کنیم. توافق های کلی میان نمایندگان منتخب استان‌های جنوبی کشور صورت گرفته، اما هنوز کارگروه‌های آن مشخص نشده است و در آینده انجام خواهد شد.

زاهدی، تمرکز بر حل مسائل اساسی و راهبردی کشور با پرهیز از موضوعات حاشیه ای را از اهم اهداف این فراکسیون عنوان و اظهار کرد: استان‌های جنوبی کشور از منابع عظیمی برخوردارند و امیدواریم با بهره مندی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم و همچنین توجه به ظرفیت‌های این مناطق برای در راستای محرومیت زدایی از این استان‌ها در مجلس یازدهم تاثیرگذار باشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =