۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۹:۲۳
کد خبرنگار: 3009
کد خبر: 83788625
۰ نفر

برچسب‌ها

تردد بین استانی بیش از ١٠ درصد کاهش یافت

تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه های کشور ضمن اعلام ترافیک سنگین در راه های ورودی به سمت تهران، از کاهش ١٠ درصدی تردد برون شهری در شبانه روز گذشته خبر داد.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده‌های مسدود و ممنوع ،‌ مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است. 

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲هزار ٢٩٨تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ١٠ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد. 

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ١٢.٩ تردد بین ساعت ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت سه تا ۴ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت جاده‌های شمالی نیز از تردد روان در جاده‌های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت خبر می‌دهد.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر می‌دهد.

ترافیک سنگینی در آزادراه کرج - تهران محدوده های گرمدره و ایران خودرو و ترافیک سنگینی در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس گزارش شده است.
آزادراه تهران - شمال ( قطعه یک) واقع در استان تهران، از تاریخ ٢٠ فروردین تا قبل از تعطیلات عید فطر  از ساعت ۱۹ تا ۷ صبح روز بعد، به غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌ دلیل اجرای عملیات تکمیل تجهیزات جانبی، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می شود.

محور قزوین - همدان (کیلومتر ۱۱۰) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین لاین روبرو به صورت دو طرفه انجام می‌شود.
محدودیت تردد با تغییر مسیر نیز در آزادراه قزوین - رشت (رودبار به تنکابن) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین محور قدیم قزوین - رشت انجام می شود.
همچنین آزادراه چالوس - مرزن آباد و بالعکس از ساعت ١٩ الی تا ٧ روز بعد مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین جاده قدیم چالوس - مرزن آباد انجام می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha