۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۵۵
کد خبرنگار: 804
کد خبر: 83788322
۰ نفر

برچسب‌ها

نظامیان صهیونیست به سوی ماهیگیران فلسطینی در غزه آتش گشودند

تهران- ایرنا- نظامیان رژیم صهیونیستی با تیراندازی به سوی قایق های ماهیگیری در سواحل نوار غزه، یک ماهیگیر فلسطینی را زخمی کردند.

به گزارش روز جمعه خبرگزاری آناتولی، در پی تیراندازی نیرو دریایی رژیم صهیونیستی به سوی قایق های ماهیگیران فلسطینی در نزدیکی سواحل منطقه الواحه در شمال غزه، احمد ابوعمیره (۲۶ ساله) از ناحیه سر زخمی و به بیمارستان منتقل شد.

نظامیان رژیم صهیونیست این ماهیگیران را در حالی هدف قرار دادند که ۳ مایل دریایی با بندر غزه فاصله داشت، فاصله ای که از سوی این رژیم برای فعالیت ماهیگیران فلسطینی مجاز شمرده می شود.

مقام های فلسطینی در غزه می گویند که نیرو دریایی رژیم صهیونیستی تقریبا به طور روزانه، اقدام به تیراندازی به سوی ماهیگیران فلسطینی، مجروح ساختن و یا دستگیری شماری از آنان می کند.

بنا به اعلام اتحادیه ماهیگیران غزه، شغل صیادی در غزه که حدود چهار هزار نفر در آن فعالیت دارند، به دلیل کم شدن میزان صید روزانه و محدودیت های اعمال شده از سوی رژیم صهیونیستی برای ماهیگیران، کاهش یافته است.

رژیم صهیونیستی که مدتهاست نوار غزه را از دریا، زمین و هوا مورد محاصره قرار داده، همواره مانع فعالیت ماهیگیران و کشاورزان فلسطینی در این مناطق می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha