توزیع ۱۰ هزار پرس غذای گرم در رزمایش کمک مومنانه سپاه ایلام

ایلام - ایرنا - فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام گفت: ۱۰ هزار پرس غذای گرم در ادامه رزمایش کمک مومنانه غروب امروز پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه توسط نیروهای جهادی و بسیج بین مددجویان کمیته امداد این استان توزیع شد.

سردار جمال شاکرمی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این تعداد غذای گرم بر اساس لیست تهیه شده از سوی مسوولان کمیته امداد استان به این خانواده ها داده می شود.

وی با بیان اینکه ارزش هر پرس غذا ۲۰۰ هزار ریال است، افزود: این غذا با مواد اولیه مرغوب و باکیفیت در آشپزخانه های متعلق به سپاه امیرالمومنین(ع) در سراسر استان تهیه و پخت شده است و بر اساس تعداد افراد اعضای هر خانواده تحویل می شود.

شاکرمی یادآور شد: هفته آینده نیز یک هزار بسته معیشتی به ارزش سه میلیارد ریال به مددجویان کمیته امداد اهدا خواهد شد و هفته گذشته هم ۵۰۰ بسته معیشتی به اداره کل بهزیستی استان ایلام برای توزیع بین مددجویان این دستگاه داده شد.

وی تاکید کرد: باتوجه به شیوع کرونا همه دستگاه ها و نهادها با همکاری همدیگر به یاری نیازمندان، اقشار ضعیف و آسیب دیدگان اقتصادی کرونا بشتابتد و سپاه نیز در کنار سایر مسوولان دستگاه ها در امر کمک به جامعه هدف ورودی موفق و فراگیر داشته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =