۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۴۸
کد خبرنگار: 2839
کد خبر: 83787822
۱ نفر

برچسب‌ها

مرحله دوم توزیع برنج تنظیم بازار در فسا آغاز شد

شیراز-ایرنا- سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فسا گفت: به سبب مراجعه مکرر مردم و درخواست مکرر آنها مبنی بر عرضه برنج با قیمت مناسب و با هدف تنظیم بازار، مرحله دوم توزیع این کالا در این شهر آغاز شد. 

 عباس ظریف، پنجشنبه به ایرنا اظهار داشت: برای جلوگیری از ایجاد تجمع در مقابل واحدهای عرضه کننده برنج، شمار فروشگاه‌هایی که در این کار مشارکت دارند از ۱۳ به ۳۷ فروشگاه افزایش یافته است.

وی ادامه داد: با توجه به نیاز ضروری مردم به کالاهای اساسی همچون برنج، بی‌شک توزیع آنها با تجمع مواجه خواهد شد به همین سبب از معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی درخواست می‌کنیم با سعه صدر و شکیبایی بیشتر ما را در اجرای پروتکل‌های بهداشتی هنگام توزیع اقلام مورد نیاز مردم همراهی کنند.

ظریف بیان کرد: در مرحله دوم توزیع برنج تنظیم بازار در فسا نیز ۲۰۰ نفر از نیروهای بسیج برای اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند با این اداره همکاری می‌کنند. 

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فسا افزود: با افزایش قیمت برنج در کشور و با در نظر گرفتن کاهش قدرت خرید مردم و مشکلات معیشتی ایجاد شده، توزیع برنج تنظیم بازار با قیمت مصوب و پایین‌تر از نرخ بازار در دستور کار قرار گرفت.

به گفته ظریف، هماهنگی توزیع کالاهای تنظیم بازار، هفته‌های گذشته در کارگروه تنظیم بازار در فرمانداری ویژه شهرستان فسا و با حضور نماینده معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی این شهر صورت گرفت.
شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =