پالایش نفت بندرعباس سه میلیارد ریال به جشن گلریزان کمک کرد

بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل ستاد دیه هرمزگان گفت: شرکت پالایشگاه نفت بندرعباس سه میلیارد ریال برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد استان به جشن گلریزان مجازی اهدا کرد.

احمد مرادی نژاد عصر پنجشنبه با اعلام این خبر افزود:امیدواریم با این کمک های شرکت نفت بندرعباس شاهد آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد تحت حمایت ستاد دیه هرمزگان باشیم.
«پالایشگاه نفت بندرعباس در کرانه شمالی آب‌های خلیج فارس و مجاورت شهر بندرعباس قرار دارد و مدرن‌ترین و تنها پالایشگاه تصفیه نفت خام سنگین در ایران و خاورمیانه است و درحال حاضر ۱۸ درصد پالایش نفت خام و میعانات گازی و به تبع آن محصولات مورد نیاز کشور را تولید می‌کند.»
وی یادآورشد: امسال باتوجه به اینکه به علت شیوع ویروس کرونا جشن گریزان به صورت تجمعی برگزار نمی شود لذا برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد از ابتدای ماه مبارک رمضان اقدام به برپایی نشست ها با مسوولان و شناسایی شرکت های اقتصادی وصنایع غرب هرمزگان کردیم.
مدیرعامل ستاد دیه هرمزگان یادآورشد: همچنین جهت کمک به آزادی زندانیان اطلاع رسانی از طریق فضای مجازی، صدا وسیما و تبلیغات محیطی نیز صورت گرفته است.
درحال حاضر ۷۱ زندانی جرائم غیرعمد ودیه در زندان های استان حبس هستند که برای آزادی آن ها به ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
از سال ۸۱ تاکنون با کمک ستاد دیه هرمزگان سه هزار و ۸۸ زندانی جرائم غیرعمد در هرمزگان با بدهی افزون بر ۲ هزار و ۸۳۰  میلیارد ریال از زندان های استان آزاد شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =