۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۱۰
کد خبرنگار: 2187
کد خبر: 83787714
۰ نفر

برچسب‌ها

آموزش بازاریابی دیجیتال برای ۱۰۰۶ نفر در خراسان رضوی مهیا شد

مشهد- ایرنا- مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی به مسوولیت این نهاد به عنوان "معین اقتصادی" اشاره و بیان کرد: سازمان همیاری شهرداریها به حوزه بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) ورود و زمینه آموزش هزار و ۶۰ نفر را به همین منظور فراهم کرده است.

در چارچوب "مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی" نهادها و موسسات بخش خصوصی، غیردولتی یا نیمه‌دولتی به عنوان "معین اقتصادی" انتخاب و وظایف و تعهداتشان در قالب یک تفاهمنامه برای هر معین اقتصادی مشخص می‌شود. شمار معینهای اقتصادی در این چارچوب تاکنون به ۱۸۶ مورد رسیده است. 

میثم کرمانی روز پنجشنبه در نشست شورای اداری کاشمر افزود: از این تعداد بیش از ۲۳۰ نفر به صورت آنلاین و ۸۳۰ نفر به صورت آفلاین آموزش‎ها را فرا می‏‌گیرند و دوره می‏‌گذرانند که این افراد تریبون‏‌های اقتصادی استان در آینده نزدیک خواهند بود و نقش به سزایی در حوزه اقتصادی ایفا می‌کنند.

وی ادامه داد: دیجیتال مارکتینگ می‏‌تواند موجب تحول بیش از گذشته در تمام استان خراسان رضوی شود و به سودآوری بیشتر مردم منطقه کمک‎ کند و به محض اتمام آموزش این افراد، صندوق‎های خرد برای آنان تشکیل و از آنها حمایت می شود تا بتوانند خودشان بنگاه اقتصادی کوچکی داشته باشند و به ایجاد درآمد بپردازند.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی گفت: سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی یکی از معین های اقتصادی شهرکاشمر است و در حوزه معین‎های اقتصادی تاکنون اتفاقات خوبی را شاهد بوده ایم اما کافی نیست و به دنبال این هستیم تا حوزه معین‎های اقتصادی را در فعالیت‏‌های دیجیتال مارکتینگ وارد کنیم.

"دیجیتال مارکتینگ" یا بازاریابی دیجیتال شامل مجموعه همه ابزارها و فعالیت‌هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال (وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتال) مورد استفاده قرار می‌گیرند.

وی در ادامه به انجام چند توافق جدید با شهرداری کاشمر و ظفیت این شهرستان در زمینه سرمایه‌گذاری در حوزه  گیاهان دارویی اشاره و بیان کرد: در حوزه گیاهان دارویی به عنوان معین اقتصادی منطقه تلاش می‏‌کنیم کمک کنیم تا این حوزه بیش از گذشته رشد کند.

نماینده مردم شهرستانهای کاشمر، بردسکن، خلیل‎آباد و کوهسرخ  نیز در این نشست گفت: هنوز عقب ماندگی‏های فراوانی در سطح شهرستانهای مختلف منطقه به خصوص کوهسرخ داریم و قبل از این که وارد انتصاب‎ها شویم باید برنامه آمایش ۲۵ ساله برای این شهرستان فراهم شود.

بهروز بنیادی افزود: فقدان یک برنامه آمایشی موجب شده هر مدیری که می ‏آید براساس صلاحدید و نظر خود کار کند لذا  تهیه برنامه آمایشی باید در اولویت قرار گیرد.

فرماندار کاشمر هم در نشست شورای اداری این شهرستان گفت: با توجه به کاهش درآمدهای نفتی و کسری بودجه پیش بینی می‌‏شود سال پرتلاطمی را پیش رو داشته باشیم به همین جهت باید با توجه به شعار سال، بهبود فضای کسب و کار در اولویت کار مدیران قرار گیرد.

ساقی افزود: همه مدیران موظفند با معین‎های اقتصادی همکاری داشته باشند و ما از هرگونه سرمایه‎گذاری در منطقه استقبال می‎کنیم و فرش قرمز برای سرمایه گذاران  پهن می‎کنیم.

وی ادامه داد: پروژه‎ها باید اولویت بندی شود و از تعریف پروژه‎های جدید با توجه به تعداد بسیار پروژه‎های نیمه تمام در حد امکان پرهیز شود و از هر دستگاه اداری که بتواند پروژه نیمه تمام خود را به بخش خصوصی واگذار کند حمایت خواهیم کرد.

کاشمر در فاصله ۲۲۸ کیلومتری جنوب غرب مشهد قرار دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =