اعلام نتایج مغایرت پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی و کاربردی

تهران- ایرنا- معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از اعلام نتایج مغایرت پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت مجدد دوره‌های کاردانی و کارشناسی (ناپیوسته) بهمن ماه ۹۸ این دانشگاه خبر داد.

به گزارش روز پنجشنبه دانشگاه جامع علمی کاربردی، محسن محمدزاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی در این خصوص افزود: برخی از مغایرت‌های ثبت شده در سامانه جامع آموزشی هم آوا به اشتباه ثبت شده بود که پس از بررسی، توسط ستاد حذف شده است و  از ثبت مجدد این دسته از مغایرت ها خودداری به عمل می آید.

وی گفت: با توجه به اعلام نتایج مغایرت پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت مجدد دوره‌های کاردانی حرفه‌ای، کاردانی فنی، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی در بهمن‌ماه سال ۹۸، پذیرفته‌شدگان دوره‌های مذکور باید با مراجعه به قسمت دسترسی و انتخاب منوی مغایرت های دانشجویان و مشاهده ستون، وضعیت تایید سنجش از نتیجه بررسی مغایرت‌ها مطلع شوند. همچنین با مراجعه به ستون آیا حذف شده است از وضعیت حذف مغایرت‌ها، توسط ستاد مرکزی این دانشگاه اطلاع حاصل کنند.

وی افزود: افرادی که وضعیت قبولی دارند با حفظ سایر شرایط پذیرش دانشگاه جامع علمی کاربردی تا روز شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه سالجاری، می‌توانند نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد خود در سامانه ذکر شده اقدام کنند.

محمدزاده تصریح کرد: قبولی افرادی که در مرحله مغایرت بررسی مردود شده اند  کان لم یکن تلقی شده و ثبت نام و ادامه تحصیل آن‌ها، تخلف مراکز آموزشی محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: نظر به درخواست‌های متعدد مراکز آموزشی و واحدهای استانی در خصوص تمدید زمان ثبت نام و انتخاب واحد آن دسته از پذیرفته شدگان دوره‌های مذکور که به رغم حضور در کلاس‌ها، بررسی مغایرت شماره شناسنامه و کدملی آنان در مهلت مقرر توسط واحد استانی مربوط در سامانه جامع آموزشی دانشگاه انجام نشده است یا اقدام لازم پس از تایید واحد استانی توسط مراکز آموزشی صورت نپذیرفته است نیز در مهلت مذکور، امکان ثبت نام و انتخاب واحد برای آن‌ها فراهم شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =