روابط عمومی موفق باید آینده پ‍ژوهی را در اولویت کاری قرار دهد

کرمان - ایرنا - به گفته رئیس شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان کرمان روابط عمومی‌ قدرتمند و موفق باید آینده پژوهی را در اولویت کارهای خود قرار دهد.

 رضا اسماعیلی روز پنجشنبه در  جلسه شورای هماهنگی مدیران کل و مدیران روابط عمومی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان کرمان ، با تبریک فرا رسیدن روز روابط عمومی افزود:  فرهنگسازی درون سازمانی و برقراری ارتباطات مؤثر برون سازمانی با جامعه هدف را از نقش‌های کلیدی و مهم روابط عمومی برشمرد و اظهار داشت: روابط عمومی باید اشراف کامل به موضوعات کاری و مسائل پیش روی سازمان محل کارش داشته باشد.
مدیرکل بهزیستی استان کرمان  در این نشست نیز ضمن گرامیداشت روز روابط عمومی به تلاش سخت کارکنان روابط عمومی و عملکرد مهم آنها در سازمان اشاره کرد و افزود : اطلاع رسانی مناسب فعالیت‌های دستگاه‌های  اجرایی به مردم ، یکی از کارهای مثبت روابط عمومی است .
عباس صادق زاده با اشاره به دنبال کردن ۱۸۹ مأموریت از کوچک و بزرگ در این راستا ، گفت: اصلی‌ترین ماموریت بهزیستی ایجاد راهکارهای سلامت اجتماعی و رفاه اجتماعی است.
در ادامه اعضای جلسه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های دستگاه اجرایی خود به بیان دیدگاه‌های خود در رابطه با توانمندی بخش روابط عمومی پرداختند .
رئیس شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با اهدای لوح سپاس ، از عملکرد مدیران روابط عمومی دستگاه‌های تابعه تجلیل کرد .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =