زورخانه علی بن ابیطالب اردبیل بهسازی می‌شود

اردبیل - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: تعمیر و بهسازی زورخانه علی بن ابیطالب اردبیل هم‌اکنون ۷۰ درصد پیشرفت دارد.

سجاد انوشیروانی روز پنجشنبه در بازدید از پروژه بهسازی زورخانه علی بن ابیطالب شهرستان اردبیل افزود: تلاش می‌شود این زورخانه در آینده نزدیک بهسازی شده و در اختیار علاقه‌مندان و ورزشکاران قرار گیرد.

وی توسعه ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در استان را یکی از اولویت‌های اداره کل ورزش و جوانان ذکر کرد.

وی بیان‌کرد: ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در استان پیشرفت خوبی کرده و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد تا اردبیل به جایگاه حقیقی خود در این رشته ورزشی برسد.

رییس هیات ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی استان اردبیل نیز در این بازدید گفت: برای تعمیر و بهسازی زورخانه علی بن ابیطالب اردبیل تاکنون چهار میلیارد ریال هزینه شده و برای تکمیل و بهره‌برداری کامل از آن سه میلیارد ریال دیگر مورد نیاز است.

محمد شهباز علیزاده با بیان اینکه ماه رمضان بهار ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی است، افزود: امسال به علت شیوع ویروس کرونا و تعمیر و بهسازی زورخانه علی بن ابیطالب در اعیاد شعبانیه و شب‌های قدر برنامه‌ای در این زورخانه برگزار نشد که امیدواریم با برگشت شرایط به حالت عادی برنامه‌های مختلف ورزشی و فرهنگی متناسب با این رشته در این زورخانه برگزار شود.

وی اظهارداشت: در راستای منویات رهبر معظم انقلاب ورزشکاران، پیشکسوتان و خاک‌خوردگان این هیات ورزشی تاکنون ۳۰۰ بسته غذایی در قالب کمک‌های مومنانه در بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا توزیع کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =