پیام مدیر حوزه‌ها به ادیان جهان: در روز جهانی دعا همراه شما هستیم

قم - ایرنا - مدیر حوزه های علمیه گفت:‌ به دستگاه واتیکان و تمام ادیان جهان پیام می دهیم که ما معتقد به بازگشت بشریت به خدا و احیاء سنت دعا و نیایش بوده و حوزه علمیه قم نیز این مسئله را مهم می شمارد و همراه شما خواهد بود.

به گزارش روز پنجشنبه مرکز خبر حوزه،‌ آیت الله علیرضا اعرافی، در حاشیه دیدار رئیس و اعضای هیأت رئیسه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم به موضوع روز دعا که از سوی واتیکان اعلام شده است، پرداخت و افزود: امروز بنابر اعلام دستگاه واتیکان، روز دعا در جهان است و ما نیز آن را قبول داشته و برای دعا ارزش قائلیم.

وی ابراز داشت: ما تمام بشریت را برای بازگشت به دعا، نیایش و توجه به عالم قدس دعوت کرده و به دستگاه واتیکان اعلام می کنیم که همراه شما هستیم و دست نیاز به سمت حضرت حق دراز می کنیم.

مدیر حوزه های علمیه خاطرنشان ساخت: به دستگاه واتیکان و تمام ادیان جهان پیام می دهیم که ما معتقد به بازگشت بشریت به خدا و احیاء سنت دعا و نیایش بوده و حوزه علمیه قم نیز این مسئله را مهم می شمارد و همراه شما خواهد بود.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه تصریح کرد: ما دارای ارزش هایی انسانی هستیم که از سوی قدرت های شیطانی، قدرت های مستکبر و هجمه های تکنولوزی پایمال شده و مجددا باید احیاء شود؛ بشر باید همبستگی و اخلاق پیدا کرده تا ظلم را کنار بزند./

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =