۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۵۳
کد خبرنگار: 2222
کد خبر: 83787595
۲ نفر

برچسب‌ها

سارق کابل‌های برق در الیگودرز دستگیر شد

خرم آباد - ایرنا - فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: سارق کابل‌های که باعث خاموشی در شهرستان شهروندان الیگودرزی با اعتراف به ۲۳ فقره سرقت کابل‌ برق دستگیر شد.

سردار  حاجی محمد مهدیان نسب روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل‌های برق و خاموشی منازل شهروندان و بروز مشکل برای آنان، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس شهرستان الیگودرز قرار گرفت.
وی تصریح کرد: ماموران انتظامی شهرستان با تحقیقات میدانی و بررسی سوابق سارقان سابقه دار و حرفه ای و بررسی جغرافیای جرم به سرنخ هایی از یک سارق حرفه ای رسیدند و با اقدامات فنی و پلیسی مخفیگاه سارق حرفه ای را شناسایی و در یک عملیات ضربتی وی را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی لرستان افزود : سارق در تحقیقات اولیه  و مواجهه با دلایل و مستندات پلیسی به ۲۳فقره سرقت کابل برق در سطح شهر و روستاهای اطراف اعتراف کرد.
وی  با اشاره به کشف ۱۰۰متر کابل برق سرقتی  از منزل متهم بیان داشت : سارق  به مراجع ذی صلاح معرفی شد.
سردار مهدیان نسب از شهروندان خواست: با رعایت اصول پیشگیری از سرقت و توجه به هشدارهای پلیس، دست سارقان را از اموال شان کوتاه کنند و ضمن توجه به اقدامات پیشگیرانه هر گونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰  اطلاع  دهند.

الیگودرز در شرق لرستان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =