۴۴ میلیارد تومان برای طرح‌های منطقه ۴ شهرداری تبریز هزینه شد

تبریز - ایرنا - شهردار منطقه چهار تبریز گفت: بیش از ۴۴ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی این منطقه هزینه شده که همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر به بهره‌برداری می‌رسند.

اکبر امجدی، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: مسیرگشایی‌، تقویت برنامه‌های زیست‌محیطی، توسعه پارک‌های محله‌ای و ساماندهی و بهسازی معابر، رویکرد کلی این منطقه در اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی بوده‌ است.

وی اظهار داشت: با وجود تنگناهای مالی، شهرداری منطقه۴ با مدیریت منابع و هزینه‌ها و صرفه‌جویی در بخش‌های مختلف اجرای طرح‌های خدماتی و عمرانی را برای ارایه خدمات مطلوب به شهروندان تبریز هدف‌گذاری کرده ‌است.

شهردار منطقه۴ تبریز گفت: مسیرگشایی فاز دوم خیابان شهید خلیلی، ساماندهی و بهسازی آخرین قطعه مهرانه‌رود به طول ۳ کیلومتر، آسفالت‌ریزی اساسی معابر، کانال هدایت آب‌های سطحی اطلس و آذربایجان، پیاده‌راه سازی و احیای جداره‌های تاریخی مغازه‌های سنگی، پارک‌های محله‌ای رز و صنوبر، سرویس‌های بهداشتی میدان معلم و میدان ورزشی شهید تجلایی، آماده‌سازی قطعات شهیدان ذاکر و کف‌سازی و بهسازی معابر از جمله طرح‌های آماده بهره برداری است.

امجدی، با بیان اینکه دستاوردهای این منطقه بیش از هر چیز مرهون همراهی و همکاری شهروندان و مدیریت شهری است، ادامه داد: این سرمایه گران‌بها، با پشتوانه اعتماد و مشارکت مردمی رقم خورده و امید است به طور شایسته در مسیر آبادانی و عمران منطقه به کار گرفته شود.

کلانشهر ۱.۹ میلیون نفری تبریز دارای ۱۰ منطقه شهرداری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =