نرخ کرایه تاکسی در یزد افزایش یافت

یزد- ایرنا- رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهر یزد از افزایش نرخ کرایه تاکسی های گردشی، تلفنی و بیسیم این شهر بین ۲۹ تا ۳۳ درصد خبر داد.

محمدرضا شفیعی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نرخ تاکسی‌های گردشی ۲۹ درصد و تاکسی تلفنی و بیسیم هم ۳۳ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

وی اضافه کرد: افزایش این نرخ پس از بررسی مورد تصویب شورای اسلامی شهر قرار گرفت که پس از تایید توسط فرمانداری به این سازمان ابلاغ شد. شفیعی تصریح کرد: براین اساس نرخ کرایه تاکسی تلفنی و بیسیم شهر یزد ورودی آنها سه هزار تومان و هر دقیقه انتظار ۲۵۰ تومان است همچنین در نیمه اول سال از ساعت ۲۲ و نیمه دوم سال از ساعت ۲۱ لغایت ۶ صبح ۳۰ درصد به نرخ کرایه اضافه می شود.

وی ادامه داد: همچنین نرخ کرایه تاکسی گردشگری شهر یزد ورودی آنها یکهزار و ۲۰۰ تومان تا یک کیلومتر است و در نیمه اول از ساعت ۲۲ و نیمه دوم سال از ساعت ۲۱ لغایت ۶ صبح ۳۰ درصد به نرخ آنها افزوده می شود

شفیعی تعداد تاکسی ها گردشی در شهر یزد یک هزار دستگاه و بیسیم و تلفنی را هم ۵۰۰ دستگاه اعلام کرد و گفت: شهروندان می توانند جهت پیشنهادات و رسیدگی به شکایت با شماره تلفن ۱۸۸۹تماس بگیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =