استاندار: بیش از ۶ هزار میلیارد تومان در همدان سرمایه‌گذاری شد

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: ۶ هزار و ۴۰۹ میلیارد تومان در سال ۹۸ در این استان سرمایه‌گذاری شد که این میزان بیش از تعهد انجام شده است.

سید سعید شاهرخی روز پنجشنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان افزود: در سال قبل پنج هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری پیش بینی که بیش از تعهد سرمایه گذاری در همدان تحقق یافت و اقدام اساسی در حوزه اشتغالزایی ایجاد شد.

وی با بیان اینکه سال گذشته با وجود تحریم های ظالمانه دشمن علیه کشور، همدان توانست عملکرد خوبی در بخش های مختلف از جمله سرمایه گذاری و اشتغال داشته باشد خاطرنشان کرد: با وجود تحریم های شدید دشمن اما با تکیه بر ظرفیت داخل کارهایی بزرگی در استان انجام شده است.

استاندار همدان گفت: وقوع سیل در فصل بهار سال گذشته در همدان با همکاری همه مجموعه ها به یک فرصت تبدیل شد و ۱۹ هزار واحد مسکونی در این استان بازسازی و نوسازی شد.

شاهرخی افزود: برگزاری انتخابات سالم و بدون حاشیه مجلس با مشارکت بالاتر از میانگین کشوری یک توفیق بزرگ دیگر برای استان همدان بود.

وی اضافه کرد: کنترل ویروس کرونا در سطح ملی و استانی توفیقی بزرگ برای نظام جمهوری اسلامی بود و این بحران و بیماری خطرناک با هماهنگی و همکاری همه مجموعه های دولتی،نظامی و همکاری خوب مردم به یک وفاق ملی تبدیل است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =