انتقاد دنیرو از ناکارآمدی دولت ترامپ در مدیریت کرونا

تهران-ایرنا- رابرت دنیرو هنرپیشه نامدار هالیوود با انتقاد از نحوه مدیریت بحران کرونا توسط ترامپ، عنوان کرد که برای وی اهمیتی ندارد چه تعداد از مردم در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست بدهند.

رابرت دنیرو که یکی از منتقدان سرسخت ترامپ است در یک مصاحبه جدید با بی‌بی‌سی از شیوه مدیریت بحران کرونا توسط وی انتقاد کرد.

دنیرو دولت ترامپ را شکسپیری خواند و گفت: رقت‌انگیز است! رقت‌انگیز! او (ترامپ) می‌خواهد دوباره رای بیاورد حتی برایش مهم نیست چه تعداد از مردم جان خود را از دست بدهند.

وقتی مجری برنامه خبری نیوزنایت بی‌بی‌سی عنوان کرد که حامیان ترامپ ممکن است با وی هم عقیده نباشند، دنیرو پاسخ داد: نه، ترامپ به آن دسته از افراد هم اهمیت نمی‌دهد. وی افرادی که تظاهر می‌کند به آن‌ها اهمیت می‌دهد را بیشتر از همه به دیده تحقیر نگاه می‌کند و کمترین اهمیتی برایشان قائل نیست.

این انتقادات همزمان با آن مطرح می‌شود که تعداد جانباختگان کرونا در آمریکا به ۸۲ هزار و ۶۵۳ رسید که بالاترین آمار تلفات در بین کشورهای جهان است. دونالد ترامپ چهل و پنجمین رییس جمهوری آمریکا که می‌خواهد در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر در این کشور نیز شرکت کند، به خاطر مدیریت ضعیف بحران کرونا مورد انتقادات گسترده قرار گرفته است. وی که از زدن ماسک هم خودداری می‌کند چندی پیش به مردم پیشنهاد داد تا برای درمان کرونا مواد ضدعفونی کننده به خود تزریق کنند.   

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =