۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۵۹
کد خبرنگار: 890
کد خبر: 83787473
۰ نفر

برچسب‌ها

یتیمان را با پرداخت ماهانه ۳۰ هزار تومان یاری کنیم

یزد- ایرنا - مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: نیکوکاران می‌توانند در آستانه شهادت ابوالایتام حضرت علی (ع) با تبعیت از سیره آن امام همام با پذیرفتن امر حمایت یک یا چند یتیم، ماهانه حداقل ۳۰ هزار تومان به‌ حساب بانکی هرکدام از آنان واریز کنند.

محمد شجاعان بابیان اینکه سفارش‌ها و روایات فراوانی اسلامی در خصوص اکرام ایتام و رسیدگی به نیازمندان رسیده است، افزود: پایگاه‌های  این نهاد  و مراکز نیکوکاری در شب‌های قدر و به‌ویژه سالروز شهادت حضرت علی (ع) آماده ثبت‌نام از حامیان نیکوکار در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین باهدف حمایت ایتام و فرزندان نیازمند هستند

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی کمیته امداد امام (ره) استان یزد،وی اظهار داشت: طرح اکرام ایتام و محسنین طرح‌هایی هستند که به‌موجب آن حمایت مالی و معنوی ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد به خیران و نیکوکاران واگذار می‌شود.

وی ادامه داد: سامانه اکرام نیز ساده‌ترین روش برای حمایت و کمک به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت این نهاد به‌صورت غیرحضوری و آنی است و نیکوکاران یزدی می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه اینترنتی ekram.emdad.ir حمایت ایتام و فرزندان نیازمند موردنظر خود را بر عهده گیرند.

وی با اشاره به بخشی از قابلیت‌های سامانه اکرام کمیته امداد، بیان کرد: نیکوکاران و حامیان خیر می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه اکرام نسبت به انتخاب ایتام و فرزندان نیازمند در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین باقابلیت انتخاب شهر، جنسیت (دختر، پسر)، سن و مبلغ اهدائی در این کار خداپسندانه شرکت کرده و به سیره عملی امیرالمؤمنین علی (ع) عمل کنند.

شجاعان ادامه داد: سامانه نیکوکاری (تلفن رایگان) ۰۹۶۸۸۷، کد دستوری#۰۳۵*۸۸۷۷*تلفن همراه، بخش‌های نیکوکاری نرم‌افزارهای کاربردی تلفن همراه همچون سنا و سکه، درگاه‌های اینترنتی​emdad.ir و mohsenin.ir برای سهولت در دریافت کمک‌های مردمی در نظر گرفته‌شده است.

هم‌اکنون ۳۰ هزار نیکوکار و خیر یزدی در زمینه‌های مختلف ازجمله مشترک صدقات و حامی اکرام ایتام و محسنین با کمیته امداد همکاری دارند.

حدود ۴۰ هزار نفر در استان یزد زیر پوشش کمیته امداد هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =