سامانه اتوبوس‌یاب در یزد راه‌اندازی شد

یزد- ایرنا- سامانه "اتوبوس‌یاب" در شهر یزد راه‌اندازی شد از این پس شهروندان با این سامانه می توانند تمام اتوبوس‌های در مسیر به سمت ایستگاه مورد نظر را مشاهده و از زمان آن اطلاع یابند.

با  " سامانه اتوبوس‌یاب" شهروندان ایستگاه مورد نظرشان را بر روی نقشه انتخاب کرده و این سامانه  مسیرهای منتهی به آن ایستگاه را نمایش می دهد و با انتخاب مسیر مورد نظر، تمام اتوبوسهای در مسیر به سمت ایستگاه مورد نظر بر روی نقشه همراه با فاصله نمایش داده می شود.

به گزارش روز پنجشنبه  سازمان حمل و نقل بار و مسافربری شهرداری یزد ، شهروندان می توانند برای دسترسی به این سامانه با مراجعه به آدرس اینترنتی yazd.ir  و یا fava.yazd.ir اپلیکیشن سامانه اتوبوس یاب را نصب و یا از سامانه تحت وب آن استفاده کنند.

 اطلاع از زمان حرکت و رسیدن وسایل حمل‌ و نقل عمومی و نمایش آن‌ها روی نقشه می‌تواند نقش مؤثری در جهت ترغیب شهروندان در استفاده از وسایل نقلیه عمومی باشد و اگر شهروندان می‌خواهند بدون مراجعه به ایستگاه و معطل شدن و در کمترین زمان و با پرداخت کمترین هزینه از محلی که قرار دارند به مقصد خود بروند، نرم افزار اتوبوس یاب، یکی از بهترین گزینه ها است.

تعداد اتوبوس‌های خطوط اتوبوسرانی شهر یزد ۱۸۸ دستگاه  اعلام شده است که از این تعداد ۱۶۳ دستگاه مربوط به بخش خصوصی و بقیه دولتی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =