۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۴۴
کد خبرنگار: 2182
کد خبر: 83787424
۰ نفر

برچسب‌ها

رزمایش تذکر لسانی در جوانرود برگزار شد

کرمانشاه- ایرنا- رزمایش تذکر لسانی به مناسبت ماه مبارک رمضان روز پنجشنبه با حضور آمران به معروف و ناهیان از منکر در قالب گروه‌های طلایه‌داران تذکر لسانی(پیام مهربانی) در سطح خیابان‌ها و محله‌های شهر جوانرود برگزار شد.

امام جمعه جوانرود با تسلیت ایام شهادت حضرت علی (ع) امر به معروف و نهی از منکر را یکی از موضوع های مهم دینی و اجتماعی عنوان کرد و گفت: تذکر زبانی پیام مهربانی، وظیفه همگانی و افتخار آیین اسلام است. 

ماموستا ملا احمد فخری، هدف از برگزاری این رزمایش را احیای فریضه امر معروف و نهی از منکر در جامعه دانست و افزود: اجرا و دوام این رزمایش  می تواند نقش بسیار مهمی را در زمینه کاهش منکرات در جامعه داشته باشد. 

وی یادآورشد: امر به معروف و نهی از منکر یک فریضه الهی است که در شرع مقدس اسلام توجه زیادی به این فریضه مهم شده است. 

فرمانده سپاه ناحیه جوانرود نیز با بیان اینکه در این رزمایش ۵۰۰ نفر از آمران به معروف و ناهیان از منکر حضور دارند، گفت: طلایه داران تذکر لسانی در قالب ۱۰ گروه ۵۰ نفری در سطح خیابان ها و محله های شهر جوانرود در راستای برنامه های رزمایش امر به معروف و نهی از منکر شرکت می کنند.

سرهنگ ابوذر انوری افزود: بی تردید فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر مختص ماه رمضان نیست و باید در طول سال استمرار داشته باشد و در شهرستان جوانرود این مهم پیگیری می شود. 

وی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر راه سعادت جامعه است، یادآورشد: تمام افراد جامعه در انجام امر به معروف و نهی از منکر مسوول هستند. 

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.