معاون استاندار لرستان: کمک مومنانه روشی علی گونه است

خرم‌آباد - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: شیوه توزیع اقلام کمک معیشتی همانند راه و روش امیرالمومنین علی (ع) است.

به گزارش ایرنا محمود ثمینی روز پنجشنبه در رزمایش همدلی و کمک مومنانه که در محوطه لشکر ۸۴ خرم‌آباد برگزار شد اظهار داشت: حضرت علی(ع) علاوه بر همه مشکلات حکومت داری تا پایان عمر مبارک خود، شبها تا سحر کمک های معیشتی را برای مستمندان تهیه کرده و بطور ناشناس توزیع می کردند.
وی افزود: امروز در این رزمایش یک ویژگی خاص در نحوه توزیع کمک ها وجود دارد و آن این است که همان شیوه حضرت علی(ع) را دنبال می‌کنند چرا که بناست پرسنل لشکر با وسیله شخصی خود و بطور ناشناس اقدام به توزیع کالا کنند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: خدا را شاکریم که ارتش مکتبی نظام چه در دفاع از سرحدات کشور و چه در حوادث طبیعی همواره در کنار مردم است.
وی در پایان اظهار داشت: در این مدت ارتش سرافراز در زمینه های آماد و پشتیبانی و همچنین گندزدایی و ضدعفونی معابر حضور فعال داشته، امروز هم که همراه با مردم استان و با تبعیت از ولایت مطلقه فقیه و فرماندهی کل قوا مبنی بر انجام کمک های مومنانه در صفوف اول کمک به مردم  قرار گرفته اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =