۵۵ میلیارد ریال کالای احتکار شده در  فنوج کشف شد

زاهدان- ایرنا- رییس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان از کشف ۵۵ میلیارد ریال کالاهای اساسی احتکار شده در بازرسی از سه انبار در شهرستان فنوج خبر داد.

سرهنگ ابراهیم ملاشاهی روز پنجشنبه در این‌باره اظهارداشت: با کسب خبری مبنی بر احتکار مقادیر زیادی کالاهای اساسی و ارزاق عمومی توسط فردی سوجو در شهر فنوج بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فنوج با شناسایی سه انبار کالاهای احتکار شده پس از هماهنگی قضایی روز گذشته به همراه تیمی از بازرسان اداره تعزیرات و اداره صنعت و معدن وارد عمل شدند.
رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده در بازرسی از این انبار ۵۱ تن برنج، هشت تن شکر ،چهار تن و ۹۵۲ لیتر روغن مایع و جامد، سه تن و ۷۵۰ کیلوگرم عدس و ۱۱ هزار و ۹۴۰ قوطی یک کیلوگرمی رب احتکار شده کشف کردند.
وی با اشاره به پلمب انبارها خاطرنشان کرد: ارزش کالاهای کشف شده توسط کارشناسان اداره گمرک ۵۵ میلیارد ریال برآورد شده است.
سرهنگ ملاشاهی از شهروندان خواست هرگونه اخبار مربوط به قاچاق و احتکار کالا و ارز را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =