۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۳۹
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83787358
۰ نفر

برچسب‌ها

ادامه کمک‌های مومنانه در خلخال

اردبیل _ ایرنا _ کمک‌های مومنانه مردمی به قشر آسیب‌پذیر در خلخال در شرایط کرونایی جامعه همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایرنا، به همت یک جوان خیر خلخالی ساکن تهران بیش از ۱۵ هزار عدد ماسک و چند هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده به مراکز دولتی ، عمومی و خانوارهای ضعیف و کم‌درآمد این شهرستان اهدا شد.

ماسک‌های اهدایی از سوی این جوان خیر بین کادر درمانی، مراکز حمایتی از جمله انجمن حمایت از معلولین ذهنی مهرآفرین ، خانواده‌های کم‌درآمد، سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری، خودروهای مسافربری برون‌شهری و اهالی روستاهای بخش‌های تابعه مرکزی ، هشجین و کلور توزیع شد.

این جوان علاوه همچنین بیش از پنج هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده و گندزدا از تهران تهیه و در بین مردم خلخال توزیع کرده است.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خلخال نیز روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از اهدای بیش از هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده توسط یک خیر به بنیاد خبر داد.

فرزاد اصلانی افزود: اسمعلی صحرایی خیر خلخالی چندین هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده و گندزدا بین خانواده‌های تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران توزیع کرده است.

وی با بیان اینکه برای پیشگیری از ابتلای جانبازان ،ایثارگران و خانواده‌های شهدا به ویروس کرونا نسبت به تامین ماسک و لوازم موردنیاز ضدعفونی تلاش شده ، اظهارداشت: این خیر علاوه بر تامین مواد ضدعفونی کننده تعداد قابل‌توجهی ماسک n۹۵  فیلتردار برای استفاده به ایثارگران و جانبازان شیمیایی به بنیاد شهید خلخال تحویل داده است.

وی اظهارداشت: این خیر خلخالی پیش از این نیز نسبت به تهیه و تامین مواد ضدعفونی کننده و گندزدا در بین اهالی روستاهای محروم و دورافتاده خلخال اقدام کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =