۵۵ میلیارد ریال به ایتام فارس کمک شد

شیراز-ایرنا-مدیرکل کمیته امداد استان فارس گفت: با حمایت بنیاد مستضعفان کشور مبلغ ۵۵ میلیارد ریال پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۹ به حساب ایتام فارس واریز شد.

محمد بذرافشان،پنجشنبه با بیان اینکه در حال حاضر ۱۱ هزار فرزند یتیم،تحت حمایت این نهاد در استان فارس وجود دارد، بیان کرد: همزمان با لیالی قدر یکی از اعمال شایسته ای که می‌توان انجام داد، حمایت عاطفی از فرزندان ایتام است و اکنون این قشر نیازمند حمایت و کمک خیرین هستند.

بذرافشان اضافه کرد: همزمان با ایام شهادت حضرت علی(ع)و شب های قدر، با موافقت رییس بنیاد مستضعفان کشور،این نهاد به حساب هر یتیم تحت حمایت در این استان مبلغ پنج میلیون ریال واریز کرد که در مجموع با توجه به تعداد ایتام تحت حمایت کمیته امداد این استان مبلغ ۵۵ میلیارد ریال کمک شد.

او ادامه داد: پیش تر درپی شیوع بیماری کرونا و با توجه به وضعیت اقتصادی آسیب دیدگان مشاغل از این بیماری و افراد نیازمندی که تحت پوشش کمیته امداد نبودند،بنیاد مستضعفان کشور با اعتباری بالغ بر ۷۳ میلیارد ریال از این افراد در فارس حمایت کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان فارس اظهار داشت: بنیاد مستضعفان برای بیماران صعب العلاج و زمین گیر تحت حمایت کمیته امداد در این استان نیز مبلغ ۲۸ میلیارد ریال کمک نقدی پرداخت کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =