جهانگیری درگذشت برادر وزیر امور اقتصادی و دارایی را تسلیت گفت

تهران - ایرنا-معاون اول رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیام های جداگانه‌ای درگذشت برادر وزیر امور اقتصادی و دارایی را تسلیت گفتند.

معاون اول رییس جمهور در پیامی درگذشت برادر وزیر امور اقتصادی و دارایی را تسلیت گفت و از خداوند بزرگ برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای بستگان صبر و اجر مسألت کرد.
در متن پیام اسحاق جهانگیری به فرهاد دژپسند آمده است: درگذشت تاسف انگیز برادر گرامیتان موجب تألم و تأثر گردید. این مصیبت را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت می گویم و از خداوند بزرگ برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای بستگان داغدار صبر و اجر مسألت دارم.

همچنین رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی درگذشت برادر وزیر امور اقتصادی و دارایی را تسلیت گفت.

«علی اکبر صالحی» روز پنجشنبه در پیام تسلیت خود به «فرهاد د ژپسند» وزیر امور اقتصادی و دارایی آورده است: با نهایت تأسف و تألم، خبر درگذشت برادر گرامی‌تان را دریافت کردم.
این‌جانب ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به جناب‌عالی و خانواده محترم، از درگاه ایزد منان برای آن فقید سعید علو درجات و آرامش ابدی و برای جنابعالی توفیق روزافزون خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسألت می‌نمایم.

همچنین سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت برادر دکتر دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی را تسلیت گفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =