۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۳۴
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83787151
۰ نفر

برچسب‌ها

برگزاری مراسم چهلم پدر شهیدان فهمیده در فضای مجازی و رسانه ای

کرج –ایرنا - مراسم چهلمین روز درگذشت پدر شهیدان فهمیده در فضای مجازی و رسانه ای به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا برگزارمی شود.

براساس اعلام خانواده معظم شهیدان فهمیده مراسم چهلمین روز درگذشت حاج محمد تقی فهمیده روز پنجشنبه  ساعت ۱۵.۳۰ دربهشت زهرا (س) تهران قطعه ۲۵ برگزار می شود.

 در این برنامه تعدادی از رهروان شهدا و ولایت به نمایندگی با رعایت پروتکل های بهداشتی بر سرمزار پدر شهیدان فهمیده برای فاتحه خوانی حضورمی یابند.

عصر پنجشنبه در ساعت ۱۸.۳۰ نیز مراسم مجازی و رسانه ای چهلمین روز درگذشت پدر شهیدان فهمیده در منزل خانواده شهیدان فهمیده با سخنرانی نماینده مردم استان البرز در مجلس خبرگان رهبری که به صورت مستقیم از شبکه افق و استان البرز پخش می شود، پیش بینی شده است.

مرحوم حاج «محمدتقی فهمیده»، پدر شهیدان فهمیده پس از حدود یک و نیم سال تحمل درد ورنج ناشی از بیماری و تحمل سال ها رنج فراق فرزندان، سرانجام بعد از ظهرروز ۱۲ فروردین ماه ۱۳۹۹ دربیمارستان خاتم الانبیای (ص) تهران دعوت حق را لبیک گفت.

حاجیه خانم فاطمه کریمی، مادر شهیدان فهمیده نیز روز ۱۲ اسفند ماه ۱۳۹۸ به دیدار فرزندان شهیدش شتافت.

 محمدحسین فهمیده درآبان ماه سال ۱۳۵۹ و در سن ۱۳ سالگی با بستن مواد منفجره به کمر خود زیر تانک دشمن رفت و به شهادت رسید که امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی او را رهبر نامید.

شهید داوود فهمیده نیز در مرداد ماه سال ۱۳۶۲ و سن ۲۱ سالگی درمنطقه عملیاتی حاج عمران شربت شهادت نوشید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =