نمایشگاه مجازی خوشنویسی "شور عشق" هرمزگان برگزار می‌شود

بندرعباس- ایرنا- نمایشگاه مجازی خوشنویسی با عنوان (شور عشق) به مناسبت شب‌های قدر از سوی انجمن خوشنویسان بندرعباس و با آثار هنرمندان، اساتید و هنرآموزان برگزار می‌شود.

رییس انجمن خوشنویسان هرمزگان گفت: این انجمن از سال ۹۰ هرسال در شب‌های قدر کتابت قرآن مجید را با حضور  اساتید، هنرمندان و هنرآموزان این هنر برگزار کرده است.

موسی دهقانی روز پنجشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: امسال به دلیل شیوع بیماری کورنا، کتابت قرآن مجید با عنوان "شور عشق" در رشته‌های، نستعلیق،  شکسته نستعلیق، نسخ، ثلث، خط تحریری(خودکار) به صورت نمایشگاه مجازی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: هر هنرمند می‌تواند فقط یک اثر ارسال کند و اندازه ، پاسپارتو و تذهیب اثر نیز اختیاری است.

رییس انجمن خوشنویسان هرمزگان، آخرین مهلت ارسال آثار هنرمندان خوشنویس را تا ساعت ۲۴ امروز پنج‌شنبه ۲۵ اردیبهشت و رونمایی از آثار را نیز ۲۷ اردیبهشت مصادف با شب ۲۳ ماه مبارک رمضان اعلام کرد.

دهقانی اضافه کرد: هنرمندان خوشنویس تصویر اثر خود را با بهترین کیفیت همراه با مشخصات کامل به شماره ۰۹۱۷۵۴۵۱۹۲۰ در واتساپ ارسال کنند.

وی افزود: علاقه‌مندان برای دیدن رونمایی آثار به آدرس‌های Anjoman_khoshnevisan  و Anjoman_khoshnevisan_hormozgan در فضای اینستاگرام مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =