استاندار: عملکرد حوزه گردشگری فارس در مقابله با کرونا متعهدانه بود

شیراز-ایرنا- استاندار فارس با قدردانی از همکاری و همراهی تمام مجموعه‌ها و بخش‌های مختلف در بحث مبارزه با ویروس کرونا در این استان، گفت: عملکرد حوزه گردشگری در این زمینه و برای حفاظت از سلامت هموطنان متعهدانه بود.

عنایت‌الله رحیمی، چهارشنبه در نشست شورای گفت و گوی استان فارس در شیراز افزود: فعالان گردشگری استان با احساس مسوولیت اجتماعی و رسالتی که بر عهده داشتند، مبتنی بر فهم و دانایی در زمینه مبارزه با کرونا پیشگام شدند.
او ادامه داد: عملکرد صنوف مختلف به ویژه بخش گردشگری این استان در مبارزه با کرونا در کشور زبانزد و موجب افتخار مدیریت استان است و در این زمینه همکاری مناسب و مسوولانه‌ای با ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا داشتند که قابل تقدیر است.
وی، ضمن استقبال از تشکیل شورای مشورتی در حوزه گردشگری و با حضور نخبگان و بزرگان این عرصه، بیان کرد: برای پاسخگویی به نیازهای بخش گردشگری، تامین زیرساخت‌هایی برای فعالیت پلیس گردشگری در دستور کار قرار خواهد گرفت.
استاندار فارس، با اشاره به راه‌اندازی ایرلاین‌های سلامت و فلای پرشیا در این استان نیز گفت: تیمی از این استان به کشورهای عراق، عمان و قطر برای زمینه‌یابی حضور گردشگران سلامت اعزام شده‌اند و هماهنگی لازم با پزشکان معتمد آن کشورها برای معرفی بیماران صورت گرفته و می‌کوشیم ضمن حفظ بازار توریسم سلامت خود، آن را نیز گسترش دهیم.

هواپیمایی فلای پرشیا (Fly Persia) یک شرکت هواپیمایی خصوصی ایرانی است که در سال ۱۳۹۷ تاسیس شد و فعالیت خود را در سال ۱۳۹۸ به مرکزیت شیراز آغاز کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =