گزارش عملکرد یک‌ساله موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر ارائه شد

تهران- ایرنا-مجمع عمومی موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه برگزار و گزارش عملکرد یک ساله آن ارائه شد.

 این جلسه با حضور معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل هنرهای تجسمی، هیأت امنا، هیأت مدیره، بازرس قانونی، اعضای کمیته حسابرسی و امور مجامع معاونت امور هنری و حسابرس مستقل برگزار شد.
در این جلسه، رئیس موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و بازرس قانونی، گزارش عملکرد یک سال موسسه را براساس استانداردهای حسابرسی ارائه کردند و در ادامه، حسابرس مستقل نیز گزارش حسابرسی را ارائه نمود و براساس گزارش مزبور تکالیف قانونی موسسه هنرهای تجسمی تعیین و ابلاغ شد.

مجمع عمومی موسسات و انجمن های مرتبط با معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور انسجام و انضباط اداری و مالی بیشتر از سال ۱۳۹۷ به صورت مداوم و منظم و با رعایت کلیه قواعد و استانداردهای قانونی برگزار می شود و تکالیف قانونی هر موسسه نیز توسط کمیته حسابرسی تا حصول نتیجه پی گیری خواهد شد.

مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر؛ با انگیزه توسعه و رشد خلاقیت ها و اعتلای هنر اصیل ایرانی، اسلامی و به منظور بازنگری در ساختار فعالیت ها و ساماندهی هنرهای تجسمی ایران، به عنوان یکی از مهمترین ارکان اشاعه فرهنگ و تمدن اسلامی، در داخل و خارج کشور و بهبود وضعیت تولید و عرضه آثار هنری و برقراری ارتباط با تشکل ها و هنرمندان سراسر کشور، با شخصیت حقوقی مستقل و به صورت غیرانتفاعی و غیردولتی با التزام به رعایت مقررات موضوعه کشوری و ضوابط حاکم بر تأسیس مؤسسات و مراکز فرهنگی هنری، در سال ۱۳۷۸ تشکیل شده است.
این مؤسسه با عضویت افتخاری بیش از ۱۵ هزار نفر، متولی برگزاری دوسالانه ها، جشنواره ها، کمک به حضور هنرمندان فعال و مطرح در عرصه های ملی و بین المللی است و بخش های فعالی چون: دبیرخانه دوسالانه ها و جشنواره ها، عضویت و بیمه هنرمندان، انتشارات، گنجینه آثار و ... دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =